مدیر بازرگانی و فروش محصولات کانون زبان ایران منصوب شد

مدیر بازرگانی و فروش محصولات کانون زبان ایران منصوب شد
دکتر مصطفی مومنی، رییس کانون زبان ایران با صدور حکمی هادی صالحی را به عنوان مدیر بازرگانی و فروش محصولات این مجموعۀ آموزشی منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در بخشی از این حکم آمده است: «امید است با عنایت پروردگار بی‌همتا نسبت به صیانت از نام پرافتخار کانون زبان ایران، در تعامل و همراهی با مجموعه بازرگانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، تلاش وافر خود را مصروف نمایید تا از این رهگذر اهداف عالیه و راهبردهای محوری کانون زبان ممثل و محقق گردد.»

صالحی روزنامه‌نگار و محقق حوزه ادبیات جنگ است. وی پیش از این سابقۀ فعالیت در روابط عمومی انجمن روزنامه‌نگاران و نویسندگان دفاع مقدس، روابط‌ عمومی باغ موزه دفاع مقدس و ... را داشته است. صالحی در حال حاضر مسئول بسیج کانون زبان ایران نیز است.

۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵
تعداد بازدید : ۷۶۶
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

logo

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است و کلاس‌های آن غالباً در مراکز وابسته برگزار می‌گردید که اولین مرکز آموزشی مستقل با عنوان «مرکز آموزش زبان» از دهه‌ 1330 در چهارراه جمهوری راه‌اندازی شد