رئیس کانون زبان ایران در گفتگو با خبرگزاری ایلنا عنوان کرد:

کلاس‌های کانون زبان ایران آنلاین برگزار می‌شود/تابع ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم

کلاس‌های کانون زبان ایران آنلاین برگزار می‌شود/تابع ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم
رئیس کانون زبان ایران در گفتگو با خبرگزاری ایلنا در توضیح برگزاری کلاس‌های آنلاین این مجموعه گفت: کلاس‌های آنلاین از ۱۹ مهرماه به صورت دو روز در هفته در روزهای «شنبه-چهارشنبه»، «یکشنبه-سه‌شنبه» و «دوشنبه-پنج‌شنبه» در حال برگزاری است.

 مصطفی مومنی، رئیس کانون زبان ایران درباره وضعیت برگزاری کلاس‌های این کانون با توجه به محدودیت‌های اعمال شده در پی شیوع کرونا توضیح داد: شیوع ویروس کرونا در جهان و همچنین تعهد کانون زبان به رسالت آموزشی خود و ضرورت تداوم در امر آموزش، شیوه یادگیری در این مجموعۀ آموزشی را از ترم بهار سال جاری به شیوه آنلاین تغییر داد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: بنابراین در ترم پاییز نیز کلاس‌ها مبتنی بر این شیوه برگزار می‌شود، چراکه تشدید شیوع کرونا در برخی شهرهای کشور و افزایش آمار مبتلایان و فوت‌شدگان باعث شده تا به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا کلاس‌های حضوری در شهرهایی که در وضعیت قرمز هستند تا اطلاع ثانوی لغو شوند.

مومنی در خصوص برگزاری کلاس‌های آنلاین دو روز در هفته بیان کرد: البته کلاس‌های آنلاین این مجموعه آموزشی از ۱۹  مهرماه به صورت دو روز در هفته در روزهای «شنبه-چهارشنبه»، «یکشنبه-سه شنبه» و «دوشنبه-پنج‌شنبه» در حال برگزاری است.

رییس کانون زبان ایران افزود: به تعبیر دیگر با راه‌اندازی شعبه‌های آنلاین انگلیسی، عربی، آلمانی، فرانسه، روسی، ایتالیایی، اسپانیایی و... کانون زبان ایران؛ هم‌اکنون بیش از ۲۰۰ هزار نفر علاقه‌مند به فراگیری زبان، فارغ از اینکه در چه شهر، استان و یا حتی کشوری حضور دارند، از امکانات آموزشی، اساتید توانمند و کتاب‌های باکیفیت و به‌روز این مجموعه استفاده می‌کنند.

وی در پاسخ به این سوال که یک سری از والدین مشکلات ثبت نام دارند،‌ اینها باید برای ثبت نام به کانون مراجعه کنند یا به صورت اینترنتی انجام دهند؟ گفت: خیر، نیازی به مراجعه حضوری نیست. همزمان با شروع به کار کلاس‌های آنلاین کانون زبان، «مرکز ارتباط و پشتیبانی کانون» نیز فعالیت خود را آغاز کرد و زبان‌آموزان، مدرسان و به طور کلی مخاطبان کانون زبان می‌توانند ضمن تماس با شماره تلفن 02191070008 پیشنهادات، انتقادات و مشکلات خود را با کارشناسان این بخش مطرح نمایند؛ ضمن اینکه همه تلفن‌های مراکز هم پاسخگو خواهند بود.

وی تاکید کرد: همانطور که در ابتدا عنوان شد، کلاس‌های حضوری در کانون زبان تابع نظر ستاد کروناست و از این رو در بسیاری از مناطق کشور تعطیل است. اما آموزش زبان در کانون زبان ایران تعطیل‌بردار نیست و کلاس‌های آنلاین کانون زبان ایران بر بستر سرورهای بسیار قدرتمندی در حال برگزاری است که در کشور بی‌بدیل است.

رییس کانون زبان ایران در پایان اظهار داشت: به طور کلی کلاس‌های آنلاین ما توان بهره‌گیری حداقل۷.۰۰۰ کلاس و ۴۰.۰۰۰ نفر بصورت همزمان (در لحظه) را دارد. یعنی برای زمان‌های تعریف شده کلاسی، کانون زبان ایران آمادگی پذیرش حداقل نیم میلیون نفر را در زمان‌های عصرگاهی برای آموزش زبان دارد.

۲۷ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸
تعداد بازدید : ۶,۴۱۹
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...