حضور کانون زبان ایران در رویداد جهانی هفته زبان اسپانیایی

حضور کانون زبان ایران در رویداد جهانی هفته زبان اسپانیایی
دکتر انسیه آزادی، مسئول بخش اسپانیایی کانون زبان ایران در خصوص «هفته دیجیتال زبان اسپانیایی» عنوان کرد: این رویداد توسط «فدراسیون آموزشگاه‌های زبان اسپانیایی به عنوان زبان خارجی» (FEDELE)طراحی شده که به مدت 5 روز از تاریخ 23 تا 27 نوامبر برگزار خواهد شد.
وی افزود این رویداد شامل جلسات، کارگاه، سمینار و دوره‌های کوتاه مدت آموزشی حول محور «آموزش زبان اسپانیایی به غیر اسپانیایی زبانان» است و هدف از برگزاری آن فراهم کردن بستری مناسب برای زبان‌آموزان و اساتید حیطه آموزش زبان اسپانیایی در سراسر دنیا است تا بتوانند به صورت آنلاین و به شکل دیجیتال، بدون پرداخت هزینه و هیچ‌گونه ثبت‌نامی، در برنامه‌های متنوع این رویداد شرکت کنند. 
آزادی در خصوص نحوهٔ برپایی این همایش با توجه به شیوع ویروس کرونا گفت: این رویداد هرساله به صورت حضوری و در کشور اسپانیا با حضور آموزشگاه‌های زبان اسپانیایی از سراسر دنیا برگزار می‌شد ولی امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌ها و شرایط خاصی که این ویروس ایجاد کرده است، FEDEL تصمیم به برگزاری این همایش به صورت آنلاین گرفت. 

 

پوستر اسپانیایی

 

مسئول بخش اسپانیایی کانون زبان دربارهٔ برنامه‌های این رویداد افزود: برنامه‌هایی که برای این رویداد درنظر گرفته شده بسیار متنوع است و می‌توان گفت برای هر روز آن برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته تا افراد فعال در حیطه آموزش زبان اسپانیایی بنا به نیاز خود در این برنامه‌ها شرکت کنند. همانطور که قبلا هم ذکر کردم این برنامه‌ها شامل میزگردها، جلسات گفت و شنود، سمینارها، دوره‌های کوتاه مدت آموزشی درخصوص نحوهٔ برگزاری کلاس‌های آنلاین و برنامه‌های متنوع دیگر است. علاقه‌مندان می‌توانند با مطالعهٔ فایلی که در پیوست آمده است به اطلاعات کامل‌تری در خصوص این همایش دست یابند.
وی در خصوص همکاری کانون زبان ایران در این رویداد بین‌المللی اظهار داشت: با توجه به این‌که «فدراسیون آموزشگاه‌های زبان اسپانیایی به عنوان زبان خارجی» طی یک دعوتنامه رسمی، کانون زبان ایران را به این رویداد مهم دعوت کرده و کانون زبان هم در پاسخ به دعوت آنها اعلام همکاری نموده است، لذا تصمیم بر این شد که از طریق شبکه‌های اجتماعی کانون زبان به مدرسان محترم و زبان آموزان عزیز اطلاع‌رسانی شود تا در صورت تمایل در این دوره‌ها شرکت کرده و استفاده و بهرهٔ لازم را از این فرصت ببرند.

هفته دیجیتال زبان اسپانیایی

۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۷:۳۶
تعداد بازدید : ۱,۸۰۶
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...