جشنواره ویدئویی «یلدایی به هشت زبان زندۀ دنیا»

جشنواره ویدئویی «یلدایی به هشت زبان زندۀ دنیا»
روابط عمومی کانون زبان ایران در نظر دارد هم‌زمان با فرارسیدن شب یلدا، جشنواره ویدئویی «یلدایی به هشت زبان زندۀ دنیا» را برای همۀ زبان‌آموزان این مجموعۀ آموزشی در گروه‌های سنی کودک، نوجوان و جوان و بزرگسال در سراسر کشور برگزار کند.
 زبان‌آموزان علاقه‌مند به شرکت در این جشنواره لازم است، در ویدئویی به معرفی شب یلدا و سنت‌های آن به یکی از زبان‌هایی که در کانون زبان آموزش داده می‌شود شامل انگلیسی، عربی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی، روسی، ایتالیایی و فارسی بپردازند.
از بین آثار ارسالی پس از داوری، ۱۰ اثر برگزیده انتخاب شده و در صفحۀ اینستاگرام کانون زبان ایران به آدرس ili_insta در روزهای ۲۶، ۲۷ و ۲۸ آذرماه منتشر خواهد، سپس به ۳ اثری که بیشترین تعداد لایک را داشته باشند ۵۰ درصد تخفیف شهریه ترم زمستان تعلق خواهد گرفت.
شرایط شرکت در جشنواره:
- حداکثر مدت زمان هر ویدئو ۵۹ ثانیه باشد
- هنگام ضبط ویدئو موبایل خود را به صورت افقی بگیرید
- ویدئوها باید در فضای ابری (پیکو فایل، گوگل درایو، دراپ باکس و ...) آپلود شده و لینک آن به همراه مشخصات شرکت کننده شامل نام و نام‌خانوادگی، شماره زبان‌آموزی و مرکز آموزشی به  آدرس iliprtab@gmail.com ارسال شود
- آثار ارسالی از لحاظ محتوا، خلاقیت و ایده‌پردازی نیز داوری خواهند شد
- مهلت ارسال آثار تا ۲۲ آذرماه خواهد بود

۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹
تعداد بازدید : ۳,۰۵۰
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...