پویش «هر مرکز کانون پرورش فکری یک مرکز کانون زبان» در آذربایجان غربی راه اندازی شد

پویش «هر مرکز کانون پرورش فکری یک مرکز کانون زبان» در آذربایجان غربی راه اندازی شد
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی در دومین جلسه شورای توسعه کانون زبان ایران، از اجرای طرحی خبر داد که به موجب آن هر یک از مراکز ثابت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر استان به عنوان یک پایگاه کانون زبان ایران شعبه استان آذربایجان غربی معرفی می شود.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، جواد زاهدی با اعلام این خبر گفت: هدف از اجرای این طرح، تسهیل دسترسی آسان و استفاده از خدمات آموزشی کانون زبان ایران برای زبان آموزان است.

زاهدی افزود: ایام تلخ شیوع بیماری کرونا، تجربه‌ای شیرین را در حوزه آموزش برای کانون استان رقم زده است و آن ظرفیت بهره مندی از قابلیت‌های فضای مجازی در آموزش از راه دور است و کانون زبان ایران نیز پا به پای کانون پرورش فکری، آموزش‌های خود را به سمت آموزش‌های مجازی سوق داده است.

جمشید نسودی، مدیر کانون زبان استان آذربایجان غربی نیز در این جلسه ضمن قدردانی از حمایت‌های کانون پرورش فکری استان، ایجاد پایگاه‌های کانون زبان در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را بستر مناسبی جهت بهره‌مندی زبان آموزان از آموزش های مجازی کانون زبان ایران عنوان کرد.

نسودی گفت: زمان آغاز ثبت نام ترم زمستانه کانون زبان ایران از ۱۰ آذرماه تا ۷ دی ۱۳۹۹ و زمان شروع کلاس‌های آنلاین از ۱۳ دی و از طریق پرتال سراسری www.ili.ir  می باشد.

وی افزود: در حال حاضر ۱۱۹ مدرس فعال در ۱۱ مرکز مستقر در ۹ شهرستان آذربایجان غربی مشغول آموزش مجازی زبان‌های انگلیسی و آلمانی به ۴۴۰۰ زبان آموز هستند.

۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۱۴:۱۴
تعداد بازدید : ۱,۰۴۴
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...