رضایتمندی مخاطبان از همکاری آموزشی کانون زبان ایران با ادارات، سازمان ها و مدارس کشور

رضایتمندی مخاطبان از همکاری آموزشی کانون زبان ایران با ادارات، سازمان ها و مدارس کشور
همکاری آموزشی با سازمان‌ها، ادارات، مراکز آموزشی و مدارس از جمله خدماتی است که کانون زبان ایران علاوه بر دوره های جاری در مراکز گسترده خود به مخاطبان این مجموعه ارائه می‌دهد و موجبات رضایتمندی طیف زیادی از آنان را فراهم ساخته است.
برای آشنایی بیشتر با نحوۀ برگزاری این دوره‌ها گفت‌وگویی با دکتر مهدی شرافتی‌نژاد، مدیر بخش آموزش‌های ویژه کانون زبان انجام داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید:
 
در خصوص چگونگی آموزش به فراگیران بخش برون کانونی در این مجموعه بفرمایید؟
کانون زبان ایران به عنوان بزرگترین، معتبرترین و با سابقه‌ترین موسسۀ ارائه دهندۀ آموزش زبان‌های خارجی در ایران و خاورمیانه به تایید چند نسل از فراگیران و نیز سازمان جهانی یونسکو، به دنبال این بوده است تا با گسترش حوزه خدمات موسوم به "برون کانونی" امکان اجرای آموزش در سازمان‌ها، ادارات، مراکز آموزشی و مدارس  را بیش از گذشته تسهیل سازد. 
فراگیران این بخش با توجه به زمان و شرایط تعیین شده توسط محل کار یا محل تحصیل خود، با برنامه‌ریزی و اجرای بخش آموزش‌های ویژه کانون، خدمات آموزش زبان را دریافت نموده و همانند سایر زبان‌آموزان سراسر کشور به یادگیری زبان‌های خارجی می پردازند.
 
با توجه به شرایط کنونی ناشی از شیوع ویروس کرونا نحوۀ ارائۀ این آموزش‌ها به چه شکل خواهد بود؟
دوره‌های برون کانونی در زمان مجاز بودن آموزش حضوری در محل سازمان متقاضی و در صورت آنلاین بودن قابل برگزاری در پلتفرم برخط آن مجموعه و یا حتی در پلتفرم اختصاصی و قدرتمند کانون زبان ایران هستند.
همچنین دوره های مجازی غیر همزمان نیز در این شرایط جایگاه خاصی در بین مخاطبین پیدا کرده اند.

 

در این مجموعه چه دوره‌هایی در قالب برون کانونی ارائه می‌شود؟
از جمله مواردی که در این قالب امکان ارائه دارند می‌توان به تمامی دوره‌های عادی و تخصصی کانون از جمله دوره‌های ترمیک زبان انگلیسی (برای گروه‌های سنی جوان و بزرگسال، نوجوان و کودک) ، مکالمۀ ویژه، IELTS ، TOEFL، مکاتبات و مذاکرات بازرگانی، زبان تخصصی برای حقوقدان‌ها، زبان تخصصی مدیریت، زبان تخصصی برای پزشکان، پرستاران و ... اشاره نمود. 
آموزش زبان‌های دیگر از جمله فرانسه، عربی، آلمانی، اسپانیایی، روسی، ایتالیایی، چینی و فارسی به غیر فارسی زبانان نیز در این بستر قابل ارائه هستند.
۲۳ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴
تعداد بازدید : ۱,۶۷۲
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...