انتصاب مسئولان جدید مراکز آموزشی در سه استان

انتصاب مسئولان جدید مراکز آموزشی در سه استان
دکتر مصطفی مومنی، رییس کانون زبان ایران با صدور احکامی جداگانه مسئولان جدید مراکز آموزشی در سه استان مازندران، فارس و کرمانشاه را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، مومنی براساس این احکام محمد حسین حقوقی اردبیلی و مهدی نعمتی‌نژاد را به ترتیب به عنوان مسئول مرکز آموزشی بابل ولایت-مازندران و مسئول مرکز آموزشی بابل برادران مازندران منصوب کرد.

رییس کانون زبان همچنین نسرین سهامی را به عنوان مسئول مرکز آموزشی 22 بهمن خواهران کرمانشاه و علی اصغر برزگر را به عنوان مسئول مرکز آموزشی برادران نوجوانان-فارس منصوب کرد.

در بخشی از این احکام آمده است: "امید است با استعانت از خداوند متعال و همراهی کارکنان و مدرسان گرامی، در انجام وظایف محوله و پیشبرد امور آن مرکز موفق و منصور باشید.

۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷
تعداد بازدید : ۱,۲۱۴
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

logo

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است و کلاس‌های آن غالباً در مراکز وابسته برگزار می‌گردید که اولین مرکز آموزشی مستقل با عنوان «مرکز آموزش زبان» از دهه‌ 1330 در چهارراه جمهوری راه‌اندازی شد