رییس جدید کانون زبان ایران منصوب شد

رییس جدید کانون زبان ایران منصوب شد
مهدی علی‌اکبرزاده، مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با صدور حکمی دکتر غلامرضا کیانی را به عنوان رییس کانون زبان ایران منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در بخشی از این حکم آمده است: " آموزش زبان‌های خارجی به عنوان یک مهارت ارتباطی ابزاری قدرتمند برای گفت‌و‌گو و اثرگذاری فرهنگی قلمداد می شود. با این معنا تمرکز بر آموزش های هدفمند مبتنی بر سبک زندگی ایرانی اسلامی از رهگذر تولید کتاب های آموزشی با رویکرد ترویج ارزشها تقویت و گسترش زبان های حوزه تمدن اسلامی، اشاعه و ترویج آموزش زبان و تربیت نیروی انسانی ماهر ارائه خدمات مشاوره ای و همیاری با وزارتخانه ها و ارگان ها و موسسات دولتی و غیردولتی، تدوین روش ها و متدهای جدید مناسب با گروه های سنی مختلف و همچنین تمرکز بر محتوای فرهنگی مورد نیاز کودکان، نوجوانان و جوانان ایران اسلامی در عرصه زبان آموزی میتواند تحقق این مهم را تسهیل ببخشد."

علی اکبرزاده همچنین از زحمات و تلاش‌های رضا لیاقی در مدت تصدی سرپرستی کانون زبان ایران قدردانی کرد.

گفتنی است، دکتر کیانی دارای مدرک دکتری تخصصی در رشتۀ آموزش زبان انگلیسی است. مدیر گروه آموزش زبان انگلیسی و دانشیار دانشگاه تربیت مدرس تهران، مدیر گروه زبان‌های خارجی وESP مرکز پژوهش تهیه منابع آموزشی علوم انسانی )سازمان سمت(، ریاست دانشگاه غیر انتفاعی شمال و نایب رئیس اتحادیه دانشگاه‌های غیردولتی ایران، رئیس موسسه و رئیس هیئت امناء موسسه آموزش عالی خزر، معاون نظارت و ارزیابی دانشگاه فرهنگیان، معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مشاور معاون آموزشی وزارت علوم و چهره ماندگار استان مازندران از جمله سوابق اجرایی و علمی ایشان است. وی همچنین مقالات و کتاب‌های متعددی در حوزۀ آموزش زبان در مجلات علمی_پژوهشی بین‌المللی  دارد.

همچنین تدریس و برگزاری دوره تربیت مدرس برای کانون زبان ایران و انجام فعالیت‌های پژوهشی در حوزۀ این مجموعۀ آموزشی در سوابق ایشان وجود دارد.

۲۱ تیر ۱۴۰۰ ۱۸:۵۲
تعداد بازدید : ۴,۰۶۰
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...