کانون زبان ایران برگزار می‌کند:

هم‌اندیشی دانشگاهیان و کانون زبان ایران

هم‌اندیشی دانشگاهیان و کانون زبان ایران
هم‌اندیشی اساتید برجستۀ دانشگاه و کانون زبان ایران در رشته‌های آموزش زبان‌های انگلیسی، فارسی، عربی، فرانسه، آلمانی و روسی و همچنین یادگیری الکترونیکی و جمعی از مدیران و مدرسان این مجموعۀ آموزشی با موضوع پژوهش‌های کاربردی و توسعه بازار کیفیت محور آموزش زبان برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این نشست دکتر مهدی علی اکبرزاده، مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، بیش از صد تن از اساتید متعهد و برجستۀ مرتبط دانشگاه‌های کشور، سه تن از استادان بین‌المللی ایرانی در رشتۀ آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه‌های ترکیه، استرالیا و آمریکا و دو نفر از مدیران طراز اول یادگیری الکترونیکی وزارت علوم حضور دارند.
نشست هم‌اندیشی اساتید دانشگاه و کانون زبان با سه هدف بررسی چگونگی نظام‌مند نمودن همکاری‌های فی مابین دانشگاهیان و کانون زبان ایران، بسط پژوهش‌های کاربردی با رویکرد کمک به شناخت و حل مسائل واقعی آموزش زبان‌های خارجی، راه‌اندازی مدیریت و فرآیند تولید، تحلیل و نشر داده‌های پژوهش‌های کاربردی خاص دوره‌های تحصیلات تکمیلی در کانون برگزار می‌شود.
این نشست قرار است در یک پنل عمومی و چهار پنل تخصصی با موضوعات تربیت معلم، رویکردها و محتوا، یادگیری الکترونیکی و ارزشیابی و توسعۀ بازار کانون زبان برگزار شود.
گفتنی است، نشست هم‌اندیشی دانشگاهیان و کانون زبان در روز دوشنبه ۱۱ مردادماه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۳ به صورت ترکیبی (حضوری-مجازی) برگزار می‌شود.
پخش زنده این مراسم را می‌توانید در صفحۀ اینستاگرام ilinews و صفحۀ آپارت ilichannel مشاهده کنید.

۱۰ اَمرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۱۰
تعداد بازدید : ۳,۷۴۲
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...