کانون زبان ایران با مشارکت انجمن آموزش زبان و ادبیات انگلیسی ایران برگزار می‌کند:

اولین مراسم یادبود مجازی دکتر لطف‌الله یارمحمدی

اولین مراسم یادبود مجازی دکتر لطف‌الله یارمحمدی
کانون زبان ایران با مشارکت انجمن آموزش زبان و ادبیات انگلیسی ایران، اولین مراسم یادبود دکتر لطف‌الله یارمحمدی، زبان شناس پیشکسوت، بنیان‌گذار آموزش زبان در دانشگاه‌های کشور و نویسنده را در روز یکشنبه، ۳۱ مرداد ماه برگزار می‌کند.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، مراسم یادبود این استاد بازنشسته دانشگاه شیراز و عضو پیوسته فرهنگستان علوم قرار است به صورت مجازی در آدرس اسکای روم https://ili.ir/u/1so از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۳۰ برگزار شود.
در این مراسم پیام تسلیت دکتر غلامعلی حداد عادل، رییس فرهنگستان زبان و ادب فارسی قرائت می‌شود و سپس خانوادهٔ مرحوم، دکتر حمید نادگران، رییس دانشگاه شیراز، دکتر غلامرضا کیانی، رییس کانون زبان ایران، دکتر علیرضا جلیلی‌فر، رییس انجمن آموزش زبان و ادبیات انگلیسی ایران، تعدادی از اساتید پیش‌کسوت از داخل و خارج از کشور و شاگردان استاد از یاد و خاطره بزرگی اخلاقی، منشی، علمی و.... این فرهیختهٔ بزرگ سرزمین‌مان که در غربت جان به جان آفرین تسلیم کرد، سخنانی ایراد خواهند کرد.
این مراسم به صورت زنده در آدرس‌های اینستاگرام ilinews و آپارات ilichannel کانون زبان و همچنین اینستاگرام انجمن آموزش زبان و ادبیات انگلیسی ایران در آدرس tellsi.official پخش خواهد شد.
۲۹ اَمرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۳۸
تعداد بازدید : ۲,۸۵۲
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...