بازدید رییس کانون زبان از روند برگزاری آزمون کتبی دورهٔ حرفه‌ای تربیت مدرس در مازندران

بازدید رییس کانون زبان از روند برگزاری آزمون کتبی دورهٔ حرفه‌ای تربیت مدرس در مازندران
دکتر غلامرضا کیانی، رییس کانون زبان ایران از روند برگزاری آزمون کتبی دورهٔ حرفه‌ای تربیت مدرس در استان مازندران بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، وی در جریان این بازدید با شرکت‌کنندگان و برگزار کنندگان آزمون گفت و گو کرد و راهکارهایی را در خصوص هر چه بهتر برگزار شدن آن ارائه کرد.

جذب مدرس مازندران

استان مازندران 5

وی همچنین در ادامه به همراه دکتر حامد فاضلی، مدیر کانون زبان استان در جلسه ای با محمد علی یزدان شناس، مدیر کل کانون پرورش فکری شرکت و ضمن تقدیر از حمایت‌های کانون پرورش فکری بر توسعه همکاری‌ها تاکید کرد و اظهار داشت: اهمیت تعامل کانون زبان و کانون پرورش در توسعه فعالیت‌ها، استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی برای زبان آموزان و بالعکس، نقش مهمی در توسعه همه جانبه دو کانون خواهد داشت.

دکترکیانی در بخش دیگری از صحبت‌هایش به بیان اهمیت تعامل کانون زبان با آموزش و پرورش نیز پرداخت و افزود: کانون زبان ظرفیت موثری برای پرکردن خلاء‌های موجود در حوزه یادگیری و کیفی سازی زبان دوم در آموزش و پرورش را داراست و بر همین اساس آماده همکاری با آموزش و پرورش هستیم.

 وی با اشاره به چشم انداز کانون زبان به عنوان مرجعیت علمی زبان در سطح منطقه و خاورمیانه خاطر نشان ساخت: با توجه به مطالعه و برنامه ریزی‌های علمی انجام شده به دنبال توسعه آموزشی و محتوایی کانون زبان هستیم تا متناسب با جامعه جهانی و نیازهای مخاطبان عمل نماییم.

ریس کانون زبان ایران به وضعیت بازگشایی مراکز آموزشی هم اشاره داشت و گفت: پس از شیوع ویروس کرونا همه دوره‌های آموزشی به سمت کلاس‌های مجازی پیش رفت که با برنامه ریزی صورت گرفته در این حوزه موفق بودیم و در شرایط پس از کرونا هم آمادگی داریم با رویکرد جدید و بهینه‌تری، آموزش حضوری در مراکز شروع نموده و آنرا توسعه بخشیم. 

مدیر کل کانون پرورش فکری مازندران نیز در این دیدار بر همکاری کانون پرورش با کانون زبان تاکید نمود و اظهارداشت: با تمام توان در جهت همراهی و توسعه امور زبان در استان همکاری داشته ایم و آنرا توسعه خواهیم داد.

مازندران 2

 محمدعلی یزدان شناس گفت: معتقد هستیم، رشد هریک از این دو نهاد در توسعه دیگر بخش‌ها موثر خواهد بود؛ بر همین اساس برای توسعه ظرفیت‌ها و رفع موانع، همکاری‌های خوبی با بخش کانون زبان استان وجود دارد.

وی با توجه به تاکید مدیر عامل کانون مبنی بر حمایت و همکاری با کانون زبان افزود: ساختمان اداری مرکز آموزش این اداره‌کل به منظور استقرار مدیریت استانی کانون زبان استان در اختیار آن مجموعه  قرار می گیرد.

گفتنی است: در ابتدای بازید رییس کانون زبان از مرکز خاقانی ساری، حامد فاضلی، مدیر کانون زبان استان به ارایه گزارشی از برنامه‌ها و وضعیت آموزشی، اداری و برگزاری دوره‌های آموزشی در مازندران  پرداخت.

 هم‌چنین در این برنامه رییس کانون زبان ایران از مرکز آموزش کانون پرورش فکری مازندران، بخش آسمان نمای نجوم مرکز فرهنگی هنری شماره سه ساری وسالن سینما کانون اداره‌کل کانون مازندران بازید نمود و از نزدیک با ظرفیت‎ها و برنامه‌های کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران آشنا شد.

آزمون مازندران

مازندران 4

مازندران 4

استان مازندران 6

استان مازندران 7

استان مازندران 7

۳۰ مهر ۱۴۰۰ ۲۰:۴۲
تعداد بازدید : ۱,۱۸۴
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...