سرپرست کانون زبان استان زنجان منصوب شد

سرپرست کانون زبان استان زنجان منصوب شد
دکتر غلامرضا کیانی، رییس کانون زبان ایران طی حکمی منوچهر نجفی را به عنوان سرپرست کانون زبان استان زنجان منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران در بخشی از این حکم آمده است، «امید است بر اساس شعار محوری "ایران برای کانون و کانون برای ایران" و استفاده از توان بالقوه و تعامل مثبت با همکاران و دغدغه‌مندان درون کانونی و برون کانونی، بر اساس شرح وظایف تعیین شده و با اتکا به عنایات خداوند متعال و با در نظر گرفتن قوانین و مقررات سازمانی، ارتباط و هماهنگی کامل با ارکان کانون زبان، حفظ شانیت مسئولان، مدرسان، کارکنان، مخاطبان و...، توسعه کمی و کیفی مراکز آموزشی آن استان را مدنظر قرار دهید.»

انتصاب زنجاندر بخش دیگری از این حکم عنوان شده است: آرزومندم با اتکا بر الطاف پروردگار بی همتا با ساماندهی امور اجرایی، حضور تمام وقت و سرعت بخشی به فرآیندهای جاری استان و همچنین نظارت و ارزیابی عملکرد مراکز آموزشی و همکاران محترم در ارتقا کانون زبان استان سربلند و پیروز باشید. بدیهی است عملکرد استانی توسط حوزه ارزیابی عملکرد ستاد مرکزی و براساس شاخص های اعلان شده بررسی می گردد.

رییس کانون زبان همچنین با اهدا لوح از زحمات و تلاش های مهدی حاجی خانی، مدیر پیشین و مجید قزلباش، مسئول تمشیت و هماهنگی موقت کانون زبان استان قدردانی کرد.

گفتنی است نجفی در مرحله دفاع از رساله دکتری در رشته زبان و ادبیات انگلیسی است. سمت هایی همچون مدیر آموزش، مدیر گروه زبان انگلیسی و عضو هیات علمی گروه زبان انگلیسی در رزومه ایشان به چشم می خورد و تالیف و ترجمه مقالات نیز در سوابق پژوهشی وی وجود دارد.

 
۱۲ فروردین ۱۴۰۱ ۱۶:۰۷
تعداد بازدید : ۲,۸۳۷
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...