سرپرست کانون زبان استان قم منصوب شد

سرپرست کانون زبان استان قم منصوب شد
دکتر غلامرضا کیانی، رییس کانون زبان ایران با صدور حکمی دکتر وحید شهیدی پور را به عنوان سرپرست کانون زبان استان قم منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در بخشی از این حکم آمده است: «امید است بر اساس شعار محوری "ایران برای کانون و کانون برای ایران" و با اتکاء به عنایات خداوند متعال و با در نظر گرفتن قوانین و مقررات سازمانی، ارتباط و هماهنگی کامل با ارکان کانون زبان، حفظ شأنیت مسئولان،  مدرسان، کارکنان  و مخاطبان و ...، توسعه منطقی کمی و کیفی مراکز آموزشی آن استان را مد نظر قرار دهید.»

در بخش دیگر عنوان شده است: «آرزومندم با اتکا بر الطاف پروردگار بی همتا با ساماندهی امور اجرایی، حضور تمام وقت و سرعت بخشی به فرآیند‌های جاری استان و همچنین نظارت و ارزیابی عملکرد مراکز آموزشی و همکاران محترم در ارتقاء کانون زبان استان سربلند و پیروز باشید.»

گفتنی است، شهیدی‌پور دارای مدرک دکتری در رشتۀ آموزش زبان انگلیسی است و از سال 1392 به عنوان مدرس با کانون زبان ایران همکاری داشته است. ایشان سابقه تدریس در دانشگاه را نیز دارد و در سوابق علمی و پژوهشی وی چاپ و ترجمه مقاله و کتب متعدد به چشم می‌خورد.

انتصاب قم

انتصاب قم

انتصاب قم

۱۴ تیر ۱۴۰۱ ۰۸:۵۲
تعداد بازدید : ۲,۶۰۹
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...