با حکم مدیرعامل کانون پرورش؛

حامد فاضلی‌کبریا مدیرکل کانون استان مازندران شد

حامد فاضلی‌کبریا مدیرکل کانون استان مازندران شد
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حکمی حامد فاضلی‌کبریا را به عنوان مدیرکل کانون استان مازندران منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، حامد علامتی در این حکم با اشاره به شایستگی و تجارب ارزشمند فاضلی‌کبریا تاکید کرده است: ماموریت اصلی و محوری شما در این مسئولیت، رشد و پرورش ایمانی و فکری کودکان و نوجوانان آن استان است، در این عرصه، لازم است با عنایت به ظرفیت‌های فراوان آن استان و با پیگیری و ایجاد زمینه‌های لازم برای تقویت و ارتباط تنگاتنگ و همکاری با مدارس، موسسه‌های همسو و تشکل‌های فعال در حوزه‌ کودکان و نوجوانان، تلاش مضاعف و شبانه‌روزی داشته باشید. برنامه‌ریزی‌های مبتکرانه و جذاب و رصد مستمر وضعیت کودکان و نوجوانان آن استان و کشف دائمی نیازهای لحظه‌ای و فهم دقیق از کمبودهای این حوزه از مهمترین نکته‌هایی است که همواره مورد توجه قرار دهید.

مدیرعامل کانون در ادامه این حکم نوشته است: بهره‌گیری از تجارب نیروهای پرتوان و با تجربه و مربیان علاقه‌مند و استفاده از نیروهای جوان، انقلابی، مومن، بااستعداد، علاقه‌مند و عاشق کار برای نوجوانان و کودکان از الزام‌های کار شماست. مراقبت از فضای فرهنگی کانون و دوری از ورود به جناح‌بندی‌های باندی، خطی و سیاسی را همواره مورد نظر داشته باشید. استفاده حداکثری از ظرفیت‌های تبلیغی و رسانه‌ای برای حضور در همه‌ مناطق و خدمت‌رسانی به نوجوانان و کودکان کل استان را همت خود سازید.

علامتی در پایان این احکام اظهار امیدواری کرده است که به فضل خدای متعال و با بهره‌گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به خصوص بیانیه گام دوم انقلاب و سیاست‌های ریاست محترم جمهوری، رعایت اصول «عدالت محوری»، «انقلابی‌گری»، «مردم‌داری»، «پاک‌دستی و فساد ستیزی»، «قانون‌مداری» و دولت مردمی و به واسطه مجاهدت انقلابی جنابعالی و همکاران ارجمند ستادی و استانی، ضمن هماهنگی با استاندار محترم و سایر مسئولان دستگاه‌های ذیربط، در مسیر تحقق اهداف انقلاب اسلامی قدم‌های موثری بردارید.

حامد فاضلی‌کبریا دارای مدرک دکترای مدیریت منابع انسانی و عضو هیأت علمی دانشگاه است و تاکنون در پست‌هایِ مدیریت کانون زبان استان مازندران، معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی استان مازندران، مشاور منابع انسانی شرکت ملی گاز، مشاور مدیرکل ارشاد استان تهران، پژوهشگر مرکز حدیث ولایت دانشگاه امام حسین، عضو علمی پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس و عضو کارگروه پدافند غیرعامل استان مازندران، مسئولیت داشته است.

یادآوری می‌شود پیش از این محمدعلی یزدان‌شناس (از خرداد سال ۱۳۹۶) مدیرکل کانون استان مازندران بود.
۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ۱۶:۰۳
تعداد بازدید : ۱,۱۰۷
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...