به مناسبت «روز معلم»:

پیام تبریک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مدرسان کانون زبان ایران

پیام تبریک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مدرسان کانون زبان ایران

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با انتشار پیامی فرارسیدن روز دوازدهم اردیبهشت را که به نام مقدس «معلم» نام‌گذاری شده است به مدرسان کانون زبان ایران تبریک گفت. در این پیام آمده است:

«همانا معلمی عشق است و ایثار و هرگاه جامعه مسلمان ایرانی ما همین‌گونه عاشقانه و مهرورزانه به جایگاه رفیع معلم و مربی بنگرد و حرمت اندیشه را پاس دارد، موجبات اقتدار ایران عزیز اسلامی را محقق کرده و زمینه شکوه و شکوفایی را فراهم آورده است.

بنابراین لازم می‌دانیم در این ایام روز معلم را به یکایک مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این مرز و بوم و مدرسان کانون زبان ایران تبریک بگوییم.

امیدواریم همه مربیان آگاه و دلسوز در تمام مناطق میهن عزیزمان در مسیر رشد و شکوفایی هرچه بهتر کودکان و نوجوانان و تربیت نیروهای توانمند و متعهد درجهت تحقق اهداف متعالی و چشم‌انداز پیش روی نظام مقدس جمهوری اسلامی پیروز و سربلند باشند.»

روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران نیز متقابلاً «روز معلم» را به تمامی مربیان دلسوز و پرتلاش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تبریک می‌گوید.

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۲:۴۶
تعداد بازدید : ۶۹۵
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...