برگزاری مراسم تجلیل از مدرسان سرآمد در استان زنجان

برگزاری مراسم تجلیل از مدرسان سرآمد در استان زنجان

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، هم‌زمان با دهه سرآمدی، مراسم بزرگداشت مقام معلم استان زنجان با حضور حجت الاسلام علیرضا عیسی‌خانی‌خانسری، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان، مدرسان و کارمندان کانون زبان ایران برگزار شد. در ابتدای این مراسم، منوچهر نجفی، مدیر کانون زبان استان زنجان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بی‌دریغ مدرسان گرامی و تبریک هفته معلم و دهه سرآمدی، در مورد اهمیت جایگاه معلم در جامعه و به‌ویژه کانون زبان ایران سخنرانی کرد.

سرآمدی هرمزگان

در ادامه، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ضمن تبریک هفته معلم در مورد اهمیت تربیت ایرانی-اسلامی فرزندان ایران و همچنین برداشتن گام‌های پرثمر در راستای رفع دغدغه‌های کانون مطالبی را ایراد نمودند. در پایان این مراسم، از مدرسان پیشکسوت، سرآمد و سایر مدرسان و عوامل اجرایی با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد و مراسم با صرف شام و گرفتن عکس دسته‌جمعی به اتمام رسید.

لازم به ذکر است، در  کانون زبان استان زنجان آموزش زبان‌های گوناگون به صورت حضوری یا برخط انجام می‌شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی زبان موردنظر کلیک کنید:

انگلیسی، فرانسه، آلمانی، عربی، روسی، اسپانیایی، ایتالیایی، چینی، ترکی‌استانبولی

 

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۴:۳۹
تعداد بازدید : ۶۵۳
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...