مسابقه معرفی «نرم‌افزار کاربردی» آموزشی

مسابقه معرفی «نرم‌افزار کاربردی» آموزشی

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، معاونت پژوهشی و برنامه‌ریزی درسی کانون زبان ایران، مسابقه معرفی «نرم‌افزار کاربردی» آموزشی را ویژه زبان‌آموزان برگزار می‌کند. زبان‌آموزانی که علاقه‌مند به شرکت در این مسابقه هستند، باید در یک ویدئوی حداکثر دودقیقه‌ای، نرم‌افزار کاربردی (اپلیکیشن) موردعلاقه‌ی خود را به یکی از زبان‌های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، عربی، روسی، اسپانیایی، ایتالیایی، چینی، ترکی‌استانبولی، معرفی کنند.

موارد استفاده از نرم‌افزار مانند یادگیری زبان، یادگیری دروس مدرسه، پادکست و همچنین نکات مثبت و منفی نرم‌افزار، ازجمله مواردی هستند که مخاطبین می‌توانند به زبان انگلیسی یا غیرانگلیسی درباره‌ی آن صحبت کنند.

لازم به ذکر است، مخاطبین تا ۲۴ خرداد ۱۴۰۲ فرصت دارند، آثار خود را به رایانامه Pajoohesh@ili.ir ارسال کنند و از منتخبین، با جوایز ارزنده تقدیر خواهد شد. همچنین شماره پشتیبانی ۰۲۱۸۸۸۳۵۱۳۱ در ساعات اداری پاسخگوی علاقه‌مندان است.

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۵:۳۶
تعداد بازدید : ۵,۳۹۸
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...