سرپرست کانون زبان استان آذربایجان غربی منصوب شد

سرپرست کانون زبان استان آذربایجان غربی منصوب شد
دکتر مهدی ذوالفقاری، رئیس کانون زبان ایران با صدور حکمی فرید اخلاقی را به عنوان سرپرست کانون زبان استان آذربایجان غربی منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل کانون زبان ایران، ذوالفقاری در بخشی از این حکم آورده است: « امید است بر اساس شعار محوری "ایران برای کانون و کانون برای ایران" و استفاده از توان بالقوه همۀ دغدغه‌مندان کانونی، با اتکا به عنایات خداوند متعال و با در نظر گرفتن قوانین و مقررات سازمانی، ارتباط و هماهنگی کامل با ارکان کانون زبان، حفظ شانیت مسئولان، مدرسان، کارکنان و مخاطبان و ...، توسعه منطقی کمی و کیفی مراکز آموزشی آن استان را مد نظر قرار دهید.»
در بخشی دیگری از این حکم آمده است: « از آن جا که آن استان ماوای فرصت‌های توسعه برای کانون زبان ایران است امیدوارم با اتکا بر الطاف پروردگار بی همتا با ساماندهی امور اجرایی، حضور تمام وقت و سرعت بخشی به فرآیندهای جاری استان و همچنین نظارت و ارزیابی عملکرد مراکز آموزشی و همکاران محترم در ارتقا کانون زبان ایران سربلند و پیروز باشید.»
همچنین آیین تکریم زهرا آبسوران، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی که با حفظ سمت به مدت یک سال سرپرستی کانون زبان این استان را برعهده داشت با اهدا لوحی از سوی رییس کانون زبان ایران به منظور قدردانی از زحمات و تلاش‌های وی و با حضور دکتر محمدرضا سهرابی، مدیر نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت برگزار شد.
گفتنی است، فرید اخلاقی دانش آموختۀ رشتۀ آموزش زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد است. وی عضو سابق هیأت علمی دانشگاه صنعتی ارومیه و مدرس دانشگاه و مؤلف مقالات متعدد علمی در حوزه آموزش زبان انگلیسی است.

انتصاب سرپرست آذربایجان غربی 2

انتصاب سرپرست آذربایجان غربی 9

انتصاب سرپرست آذربایجان غربی 7 انتصاب سرپرست آذربایجان غربی 5

انتصاب سرپرست آذربایجان غربی 4

انتصاب سرپرست آذربایجان غربی 3

انتصاب سرپرست آذربایجان غربی 1


۳۱ خرداد ۱۴۰۲ ۰۹:۴۶
تعداد بازدید : ۱,۰۴۲
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...