۲۹ آذرماه، آغاز ثبت‌نام ترم زمستان ۱۴۰۲ کانون زبان ایران

۲۹ آذرماه، آغاز ثبت‌نام ترم زمستان ۱۴۰۲ کانون زبان ایران
ثبت‌نام ترم زمستان ۱۴۰۲ کانون زبان ایران برای شرکت در کلاس‌های حضوری و آنلاین این مجموعۀ آموزشی از روز چهارشنبه ۲۹ آذرماه به صورت اینترنتی شروع می‌شود و تا روز یکشنبه ۱۰ دی ماه بر اساس جدول زمانبندی پیوست ادامه می‌یابد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، ثبت‌نام اینترنتی گروه سنی کودکان از ساعت ۷ صبح روز چهارشنبه ۲۹ آذرماه، برای گروه سنی نوجوانان از ساعت ۷ صبح پنجشنبه ۳۰ آذرماه و برای گروه سنی بزرگسالان از ساعت ۷ صبح روز جمعه ۱ دی ماه آغاز خواهد شد و تا ساعت ۲۰ روز یکشنبه ۱۰ دی ماه ادامه خواهد یافت.
بر همین اساس نام‌نویسی حضوری و اینترنتی همۀ گروه‌های سنی نیز از ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه ۶ دی ماه آغاز می‌شود.
زبان‌آموزان جدیدالورود و علاقه‌‌مندان به فراگیری زبان‌های انگلیسی، عربی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی، روسی، چینی، ایتالیایی و ترکی استانبولی می‌توانند با مراجعه به سامانۀ جامع کانون زبان، فرآیند پیش ثبت‌نام خود را تکمیل نموده و سپس با هماهنگی مرکز آموزشی مربوطه نسبت به پرداخت اینترنتی شهریه و سپس نام‌نویسی اقدام کنند.
گفتنی است، ترم زمستان ۱۴۰۲ این مجموعۀ آموزشی قرار است به دو شکل حضوری و آنلاین از تاریخ ۱۱ دی ماه آغاز شود.
زمانبندی ثبت‌نام
تقویم ترمی مراکز آموزشی کانون زبان ایران _ زمستان ۱۴۰۲

۲۵ آذر ۱۴۰۲ ۰۹:۲۸
تعداد بازدید : ۱۳۴,۲۰۳
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...