مسئول هماهنگی کانون زبان استان زنجان منصوب شد

مسئول هماهنگی کانون زبان استان زنجان منصوب شد
دکتر مهدی ذوالفقاری، رییس کانون زبان ایران با صدور حکمی رهبر حیدری را به عنوان مسئول هماهنگی استان زنجان منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، در بخشی از این حکم آمده است: « امید است بر اساس شعار محوری "ایران برای کانون و کانون برای ایران" و استفاده از توان بالقوه همۀ دغدغه‌مندان کانونی، با اتکاء به عنایات خداوند متعال و با در نظر گرفتن قوانین و مقررات سازمانی، ارتباط و هماهنگی کامل با ارکان کانون زبان، حفظ شأنیت مسئولان، مدرسان، کارکنان و مخاطبان و ...، توسعه منطقی کمی و کیفی مراکز آموزشی آن استان را مد نظر قرار دهید.»
همچنین در ادامه این حکم عنوان شده: « از آنجا که آن استان مأوای فرصت های توسعه برای کانون زبان ایران است امیدوارم با اتکا بر الطاف پروردگار بی همتا با ساماندهی امور اجرایی، حضور تمام وقت و سرعت بخشی به فرآیند‌های جاری استان و همچنین نظارت و ارزیابی عملکرد مراکز آموزشی و همکاران محترم در تعامل کامل با کانون پرورش فکری استان در ارتقاء کانون زبان سربلند و پیروز باشید.»
حکم مسئول هماهنگی کانون زبان استان زنجان از سوی رییس این مجموعۀ آموزشی، توسط رضا لیاقی، معاون اداری و مالی به ایشان اهدا شد.
وی همچنین با اهدا لوحی از زحمات و تلاش‌های منوچهر نجفی، سرپرست کانون زبان استان زنجان قدردانی کرد.
گفتنی است، حیدری پیش از این سمت‌هایی همچون معاون فرهنگی حوزۀ هنری و همچنین حراست حوزۀ هنری استان زنجان را برعهده داشته است. وی در حال حاضر نیز مسئولیت حراست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان را برعهده دارد.

1

1

1

1

1

1

1

1

 

 

 

 

۲۷ دی ۱۴۰۲ ۱۴:۵۰
تعداد بازدید : ۶۶۹
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...