«سرپرست کانون زبان استان لرستان» منصوب شد

«سرپرست کانون زبان استان لرستان» منصوب شد
دکتر مهدی ذوالفقاری، رییس کانون زبان ایران با صدور حکمی دکتر احسان گرایی را به عنوان «سرپرست کانون زبان استان لرستان» منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، در بخشی از حکم سرپرست جدید آمده است: «امید است با استفاده از توان بالقوه همۀ دغدغه‌مندان کانونی، با اتکاء به عنایات خداوند متعال و با در نظر گرفتن قوانین و مقررات سازمانی، ارتباط و هماهنگی کامل با ارکان کانون زبان، حفظ شأنیت مسئولان، مدرسان، کارکنان و مخاطبان و ...، توسعه منطقی کمی و کیفی مراکز آموزشی آن استان را مد نظر قرار دهید.»
در بخشی دیگر از این حکم آمده است: «از آن‌جا که آن استان مأوای فرصت‌های توسعه برای کانون زبان ایران است امیدوارم با اتکا بر الطاف پروردگار بی‌همتا با ساماندهی امور اجرایی، حضور تمام وقت و سرعت بخشی به فرآیند‌های جاری استان و همچنین نظارت و ارزیابی عملکرد مراکز آموزشی و همکاران محترم در تعامل کامل با کانون پرورش فکری استان در ارتقاء کانون زبان سربلند و پیروز باشید.»

ذوالفقاری همچنین با اهدا لوحی از زحمات و تلاش‌های محمد جواد محمدی، سرپرست پیشین کانون زبان استان لرستان قدردانی کرد.

گفتنی است، گرایی دارای مدرک دکتری در رشتۀ علم اطلاعات و دانش شناسی از دانشگاه شهید چمران اهواز و عضو هیات علمی دانشگاه لرستان است. وی پیش از این مسئولیت‌هایی همچون معاون مدیریت امور پژوهشی دانشگاه لرستان، رئیس کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع‌رسانی دانشگاه لرستان، مسئول مرکز علم سنجی دانشگاه لرستان و ... را برعهده داشته است. تدریس در دانشگاه و چاپ مقالات متعدد در مجلات علمی در سابقۀ فعالیت‌های پژوهشی ایشان به چشم می خورد.

1

1

1

1
۱۴ بهمن ۱۴۰۲ ۱۳:۴۵
تعداد بازدید : ۷۵۳
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...