مدیر کانون زبان استان اصفهان منصوب شد

مدیر کانون زبان استان اصفهان منصوب شد
دکتر مهدی ذوالفقاری، رییس کانون زبان ایران، با صدور حکمی مهدی باطنی را به عنوان مدیر کانون زبان استان اصفهان منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل کانون زبان ایران، در بخشی از این حکم آمده است: «امید است بر اساس شعار محوری "ایران برای کانون و کانون برای ایران" و استفاده از توان بالقوه همۀ دغدغه‌مندان کانونی، با اتکا به عنایات خداوند متعال و با در نظر گرفتن قوانین و مقررات سازمانی، ارتباط و هماهنگی کامل با ارکان کانون زبان، حفظ شانیت مسئولان، مدرسان، کارکنان و مخاطبان و ...، توسعه منطقی کمی و کیفی مراکز آموزشی آن استان را مد نظر قرار دهید.»
در بخشی دیگری از این حکم آمده است: «از آن‌جا که استان اصفهان ماوای فرصت‌های توسعه برای کانون زبان ایران است امیدوارم با اتکا بر الطاف پروردگار بی همتا با ساماندهی امور اجرایی، حضور تمام وقت و سرعت بخشی به فرآیندهای جاری استان و همچنین نظارت و ارزیابی عملکرد مراکز آموزشی و همکاران محترم در ارتقا کانون زبان ایران سربلند و پیروز باشید.»
گفتنی است، باطنی دارای مدرک کارشناسی در رشتۀ معماری است. وی همکاری خود را با کانون زبان از مرداد ماه ۱۳۹۵ در مرکز آموزشی سروش اصفهان آغاز کرده است و از خرداد ماه ۱۴۰۲ به عنوان سرپرست کانون زبان این استان مشغول به فعالیت بود.

1


۱۴ بهمن ۱۴۰۲ ۱۴:۰۹
تعداد بازدید : ۸۷۴
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...