قاری ۱۱ ساله برنامۀ «محفل» بورسیه آموزشی کانون زبان ایران شد

قاری ۱۱ ساله برنامۀ «محفل» بورسیه آموزشی کانون زبان ایران شد
صالح مهدی‌زاده، قاری و حافظ ۱۱ سالۀ کل قرآن که اجرای بی نظیرش در برنامه قرآنی «محفل» بازخوردهای بسیار زیادی به ویژه در فضای مجازی داشت، بورسیۀ آموزشی کانون زبان ایران را دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، دکتر مهدی ذوالفقاری، رییس کانون زبان ایران که روز گذشته در محل دفتر مرکزی میزبان آقای مهدی زاده و خانواده ایشان بود با تجلیل از پدر و مادر این نوجوان قرآنی کشور، اظهار داشت: «تربیت فرزندان این مرز و بوم با ارزش‌های قرآنی بزرگترین دستاورد فرهنگی کشور و از برکات انقلاب اسلامی است».
ذوالفقاری با اشاره به اهمیت و جایگاه عظیم قرآن در دین اسلام، آن را هدایت‌گر اصلی مسلمانان و غفلت از آن را مقدمه‌ای برای انحطاط جوامع اسلامی دانست و تأکید کرد: «با وجود پدران و مادرانی مثل شما و نیز وجود فرزندانی مثل صالح عزیز هیچ گاه قرآن در این کشور مهجور نخواهد بود»
در این دیدار آقای صالح مهدی‌زاده با قرائت بخش‌هایی از سوره فرقان مجلس را متبرک به آیات نورانی قرآن کریم کرد.

 

در پایان این دیدار، دکتر ذوالفقاری با ارائه بورسیه آموزشی به صالح مهدی‌زاده اظهار داشت: «این قاری نوجوان می‌تواند در هر زبانی که تمایل داشته باشد در کانون زبان ایران به صورت رایگان تحصیل کند».

 

۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ۱۲:۵۵
تعداد بازدید : ۱۳,۳۸۸
Loading
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...