ثبت‌نام وبینارهای مکالمه و رفع اشکال همزمان با ثبت‌نام ترم تابستان

ثبت‌نام وبینارهای مکالمه و رفع اشکال همزمان با ثبت‌نام ترم تابستان
ثبت‌نام وبینارهای مکالمه و رفع اشکال که در هفته‌های پایانی ترم تابستان برگزار خواهد شد، همزمان با ثبت‌نام ترم تابستان صورت می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، در پی برگزاری موفق دو وبینار مکالمه و رفع اشکال در ترم بهار ۱۴٠۳ و استقبال و رضایتمندی چشمگیر زبان آموزان از محتوا و کیفیت این وبینارها، معاونت آموزشی کانون زبان با همراهی واحدهای مربوطه در ترم تابستان نیز این دو وبینار را ارائه خواهد کرد.

وبینار رفع اشکال و‌ مرور مطالب تدریس شده با هدف افزایش کیفیت و عمق آموزش در هفته پایانی ترم برگزار می‌شود و با توجه به طراحی صورت گرفته، مطالب ارائه شده در این وبینار کمک خواهد کرد زبان‌آموزان مروری سریع بر مباحث ارائه شده در طول ترم داشته باشند و در آزمون پایان ترم نتیجه بهتری کسب کنند.

شرکت‌کنندگان در این وبینار ۵ نمره تشویقی نیز دریافت خواهند کرد که به نمره کلاسی‌شان اضافه می‌شود.

وبینار مکالمه نیز در هفته های پایانی ترم انجام می شود و هدف از آن تقویت توانایی مکالمه زبان‌آموزان می باشد تا بدین ترتیب این عزیزان بتوانند از مطالب آموخته شده در طول ترم برای مکالمه روان‌تر بهترین استفاده ممکن را داشته باشند.

از آن‌جا که شرکت در وبینارهای فوق اختیاری است، زبان‌آموزان علاقه‌مند می بایست هنگام ثبت‌نام، تیک‌های مربوط به این دو وبینار را در فرم‌های ثبت‌نام فعال کنند.

ثبت‌نام در این وبینارها فقط در ابتدای ترم ممکن است و پس از بسته شدن سامانه جامع و شروع ترم امکان ثبت نام وجود نخواهد داشت.

۲ تیر ۱۴۰۳ ۰۷:۰۲
تعداد بازدید : ۴,۶۵۶
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...