در هرمزگان برگزار شد:

نشست «نگاهی نو به چالش‌های متحول کننده حیطۀ آموزش در قرن حاضر»

نشست «نگاهی نو به چالش‌های متحول کننده حیطۀ آموزش در قرن حاضر»
نشست «نگاهی نو به چالش‌های متحول کننده حیطۀ آموزش در قرن حاضر» با همت کانون زبان استان هرمزگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، در این نشست که توسط دکتر مهرشید شجاعی، روانشناس و مدرس کانون زبان ارائه شد؛ به موضوعاتی از قبیل به کارگیری خلاقیت و استفاده از روش‌های صحیح تدریس، راهکارهایی برای رفع مشکلات مدرسان در رابطه با زبان‌آموزان، نحوۀ برخورد مناسب مدرس با زبان‌آموزان علی‌الخصوص زبان‌آموزان دارای اضطراب و اختلال، هوش سازمانی و فرهنگ سازمانی و باید و نبایدهای معلمی پرداخته شد.
در این نشست که با حضور پروین پشت‌کوهی، مدیر کل کانون پرورش فکری و مدیر کانون زبان استان و جمعی از کارکنان و مدرسان استان برگزار شد، «پشت کوهی» ضمن قدردانی از تلاش های کارکنان و مدرسان استان پیرامون برگزاری کارگاه قصه گویی دو زبانه با همکاری کانون پرورش فکری برای زبان آموزان و استفاده از رصد خانۀ کانون پرورش فکری و دعوت از کارکنان و مدرسان جهت شرکت در کلاس های تابستانه کانون توضیحاتی را ارائه کرد.
در بخش پایانی این نشست نمایندگان مدرسان استان در گروه‌های سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص نمره‌دهی و روش تدریس مناسب پرداختند.

۲ تیر ۱۴۰۳ ۱۱:۱۱
تعداد بازدید : ۳۳۲
Loading
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...