جشن فارغ التحصیلی زبان‌آموزان اصفهانی برگزار شد

جشن فارغ التحصیلی زبان‌آموزان اصفهانی برگزار شد
جشن فارغ‌التحصیلی زبان‌آموزان Advanced 3 مرکز آموزشی سیدالشهداء در استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، این جشن با حضور مهدی باطنی، مدیرکانون زبان استان، مسعود قبه مدرس، سحر لطفعلی، مسئول مرکز و تعدادی از مدرسان و زبان‌آموزان فارغ‌التحصیل برگزار گردید.
این مراسم با ذکر متنی انگلیسی توسط یکی از زبان‌آموزان در تقدیر از مجموعۀ کانون زبان ایران، مدرسان و کارکنان آن آغاز شد.
در ادامه مسعود قبه، مدرس ترم AD3 ضمن تشکر از مدیران و مسئولان مراکز در راستای حفظ مرجعیت کانون زبان ایران، از لحظات شیرین سپری شده در کنار زبان‌آموزان پر انگیزه و توانمند این مجموعه سخن گفت و برای آن‌ها آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.
سپس مسئول مرکز سیدالشهداء ضمن تشکر از زحمات زبان‌آموزان و مدرسان حضور زبان‌آموزان کوشا در این مجموعه را باعث افتخار دانست.

جشن فارغ التحصیلی زبان‌آموزان اصفهانی برگزار شد

 پس از آن مدیر کانون زبان استان اصفهان خطاب به زبان‌آموزان فارغ‌التحصیل گفت: شما زبان‌آموزان دوران پر فروغ و پرفراز و نشیبی را تا رسیدن به قله موفقیت گذرانده‌اید و سرمایه‌های کانون زبان هستید پس نباید ارتباط و گوهر وجود شما از کانون زبان ایران جدا گردد.

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد زبان‌آموزان فارغ التحصیل در عرصه‌های تدریس و یا دوره‌های ویژۀ کانون زبان نظیر کلاس‌های غیر انگلیسی، مکالمۀ ویژه، مباحثه آزاد و آیلتس حضور یابند.
ایشان خاطر نشان کرد: از نکات قابل توجه مراسم این است که پس از دوران سخت کرونا این زبان‌آموزان اولین فارغ التحصیلان کلاس‌های حضوری هستند که با تمام محدودیت‌ها و رعایت پروتکل‌ها جمع خود را تا دستیابی به هدف نهایی حفظ کردند.
این مراسم با ذکر خاطرات دوران سپری شده توسط زبان آموزان و قدردانی از اساتید آن‌ها به پایان یافت.


۲ تیر ۱۴۰۳ ۱۲:۰۷
تعداد بازدید : ۴,۶۲۸
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...