دورۀ توجیهی برای مدرسان جدید الورود استان آذربایجان غربی برگزار شد

دورۀ توجیهی برای مدرسان جدید الورود استان آذربایجان غربی برگزار شد
دورۀ توجیهی برای مدرسان جدید الورود در استان آذربایجان غربی با حضور فرید اخلاقی، سرپرست کانون زبان استان و جمعی از کارشناسان و مدرسان استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، در ابتدای این جلسه سرپرست استان به اهمیت مدرسان به عنوان رکن اصلی در جذب و نگهداشت زبان‌آموزان در کانون زبان ایران اشاره کرد و خواستار تلاش و اهتمام هر چه بیشتر در این زمینه شد.
وی هدف از برگزاری این دوره را ارتقای کیفی مدرسان دانست و به رویکرد استان نسبت به ایجاد نگاه حرفه‌ای و بهبود عملکرد در فرایند تدریس تاکید نمود.
در ادامه کارشناسان استان به ارائۀ مطالبی در خصوص روانشناسی تدریس و روانشناسی در آموزش زبان و بازخورد اصلاحی پرداختند و تعدادی از مدرسان نیز نمونه‌هایی از تدریس‌های عملی در مقاطع مختلف را مطرح کردند.
گفتنی است، این دوره در روز جمعه یکم تیرماه در سالن کنفرانس و آمفی تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی از ساعت 10:30 تا 17:00 برگزار شد.

۴ تیر ۱۴۰۳ ۰۸:۰۲
تعداد بازدید : ۴۵۲
Loading
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...