فراخوان شعار تبلیغاتی کانون زبان ایران

کانون زبان ایران,کانون زبان,کانون,آموزشگاه زبان انگلیسی,آموزشگاه زبان,موسسه آموزش زبان,آموزش حضوری,آموزش آنلاین,قدیمی ترین موسسه آموزش زبان,شعار تبلیغاتی کانون زبان ایران,مسابقۀ شعار تبلیغاتی
کانون زبان ایران با هدف تداعی شنیداری رسالت و مأموریت‌های خود در حوزۀ آموزش زبان، در نظر دارد برای این مجموعۀ آموزشی شعار تبلیغاتی انتخاب نماید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، بر اساس این فراخوان از علاقه‌مندان به این مجموعۀ آموزشی دعوت می‌شود تا در انتخاب برترین شعار برای معرفی بیشتر کانون زبان ایران مشارکت نمایند.
لازم به ذکر است، در ارسال شعارهای پیشنهادی ضمن توجه به ویژگی‌های عمومی شامل اختصار، شیوایی و آهنگینی، به یاد ماندن و قابلیت انتقال آسان به عموم مخاطبان نیز حائز اهمیت است.
علاقه‌مندان به شرکت در این فراخوان می‌توانند تا تاریخ 20 تیرماه نسبت به ارسال پیشنهادات خود به آدرس pr@ili.ir همراه با مشخصات شامل نام و نام خانوادگی و شماره تماس اقدام نمایند.
لازم به ذکر است به سه نفر اول که بهترین شعارهای تبلیغاتی را ارسال کنند هدایای ارزشمندی از طرف کانون زبان ایران اهدا خواهد شد.
۵ تیر ۱۴۰۳ ۱۱:۲۸
تعداد بازدید : ۳,۹۵۹
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...