برگزاری آزمون آزمایشی آیلتس Mock در ۲۸ تیر ماه

برگزاری آزمون آزمایشی آیلتس Mock در ۲۸ تیر ماه
آزمون آزمایشی آیلتس (IELTS) در دو بخش تحصیلی(Academic) و عمومی (General) در تاریخ ۲۸ تیر ماه برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، علاقه‌مندان به شرکت در این آزمون می‌توانند برای ثبت‌نام به آدرس ielts.ili.ir مراجعه و فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل نمایند.
شرکت‌کنندگان در این آزمون‌ها می‌توانند نتایج خود را به صورت عادی (فقط کارنامه آزمون) یا تحلیلی (کارنامه آزمون به همراه بازخورد و توضیحات) از کانون زبان ایران دریافت کنند.
آزمون آزمایشی آیلتس یک شبیه‌سازی دقیق از آزمون واقعی آیلتس است که در آن نوع و سطح دشواری سوالات، قالب آزمون و نحوه نمره‌دهی یکسان است. این آزمون یک تجربه شبیه‌سازی شده است که شرکت‌کنندگان را برای امتحان واقعی آیلتس آماده می‌کند.
این آزمون در مرکز آزمون شهرک غرب کانون زبان ایران واقع در تهران، میدان صنعت، انتهای خیابان حسن سیف، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.
گفتنی است، علاقه‌مندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این آزمون می‌توانند به آدرس ielts.ili.ir مراجعه و یا با شماره ۸۸۳۲۱۱۲۷ تماس بگیرند.

 

پوستر آیلتس ماک ۲۸ تیر

۱۴ تیر ۱۴۰۳ ۱۷:۳۷
تعداد بازدید : ۶۹۴
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...