عکس هدر

با حکم مدیرعامل کانون پرورش فکری:
علی بینش مدیرکل کانون پرورش استان آذربایجان شرقی شد

با حکم مدیرعامل کانون پرورش فکری: </br>علی بینش مدیرکل کانون پرورش استان آذربایجان شرقی شد
علی بینش با حکم مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به عنوان مدیر کل کانون پرورش استان آذربایجان شرقی منصوب شد. وی با این حکم جایگزین هادی یوسف‌زاده شده است که از مرداد امسال به سمت مدیر کل امور مالی کانون منصوب شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، فاضل نظری در این حکم شکوفایی استعدادها و پرورش ذوق و خلاقیت کودکان و نوجوانان را هدف محوری کانون بیان کرده است که تحقق آن به وجود محیطی پرنشاط و امیدبخش و بهره‌مندی از ظرفیت‌ دانش، تجربه و انگیزه والای خانواده ارجمند کانون و تعمیق برنامه‌ها و کیفی‌سازی فعالیت‌ها، توجه به ابزارها و روش‌های نوین پرورش خلاقیت، تقویت و توسعه همکاری با مدارس و پرداختن به آموزش هدف‌مند مهارت‌ها و مقوله‌های فرادانشی متناسب با سبک زندگی ایرانی اسلامی و اقتضائات فرهنگی بومی نیازمند است.

بینش متولد سال 1349 دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی و معاون فرهنگی کانون این استان بود. او از سال 1380 وارد کانون شد و از همان زمان به عنوان کارشناس روابط عمومی کانون این استان فعالیت می‌کرد و از بهمن 1392 نیز به مدت 7 ماه سرپرستی کانون این استان را برعهده داشت.

تدریس فیلم‌سازی در انجمن سینمای جوان تبریز و داوری جشنواره دست‌های کوچک دعا در سابقۀ کاری مدیرکل جدید کانون این استان به چشم می‌خورد.

روابط عمومی کانون زبان ایران ضمن تبریک آرزوی کسب موفقیت های روزافزون برای ایشان دارد.

۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۳۸
تعداد بازدید : ۱,۰۲۰
حسینی
۱۳۹۷/۰۸/۲۹
4
0
1

این همکار متین، مومن و دلسوز، موفق و موید باشند.

MR.M
۱۳۹۷/۰۹/۰۱
0
0
0

آرزومند توفیق روزافزون برادر بزرگوار


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید