عکس هدر

راه اندازی دورۀ مکالمۀ ویژه در مرکز آموزشی گنبد کاووس

راه اندازی دورۀ مکالمۀ ویژه در مرکز آموزشی گنبد کاووس

دوره مکالمۀ ویژه در مرکز آموزشی گنبدکاووس در استان گلستان، برای زبان آموزان (خواهران و برادران) گروه سنی بزرگسال راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره با شماره تلفن‌های ۳۳۳۸۰۵۹۰ (۰۱۷) مرکز برادران و ۳۳۳۳۱۲۵۷ (۰۱۷) مرکز خواهران تماس حاصل نمایند.

گفتنی است، دورۀ مکالمۀ مختص زبان آموزان بزرگسال (14 سال به بالا) با شرط برخورداری از دانش مقدماتی زبان انگلیسی در حد پایان سطح Basic2 است.

همچنیناین دوره برای افرادی که قبلا سابقۀ یادگیری زبان را داشته و پس از یک وقفۀ نسبتا طولانی مایلند دانش زبانی خود را مجددا به روز رسانی نمایند، فارغ التحصیلان دوره‌های عادی کانون زبان که تمایل دارند ارتباط خود را با زبان انگلیسی حفظ نموده و به ویژه از نظر مکالمه نیاز به تمرین و آموزش بیشتری دارند، افرادی که به دلیل ضرورت ارتباط مداوم یا مسافرت به کشورهای خارجی انگلیسی زبان علاقه‌مند به کسب و یا پیشبرد مهارت گفتاری به ویژه در مکالمات روزمره هستند و داوطلبان شرکت در امتحانات پیشرفتۀ بین المللی که نیازمند ارتقای مهارت گفتاری خود می‌باشند، مناسب است.

۱۰ دی ۱۳۹۷ ۰۹:۵۵
تعداد بازدید : ۷۵۱
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید