بازدید کارکنان کانون زبان استان خراسان رضوی از اماکن دیدنی حرم امام رضا (ع)

بازدید کارکنان کانون زبان استان خراسان رضوی از اماکن دیدنی حرم امام رضا (ع)
جمعی از همکاران کانون زبان استان خراسان رضوی به همراه ابراهیم زره‌ساز، مدیر کل کانون پرورش فکری استان و جواد نکوزاد، سرپرست کانون زبان استان، بعد از زیارت حرم امام رضا (ع) از اماکن دیدنی داخل حرم بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، موزۀ قرآن، نمایشگاه دائمی استاد فرشچیان، شمیم رضوان و حمام مهدی قلی بیک از جمله بخش‌هایی بودند که در این برنامه مورد بازدید قرار گرفتند.

سرپرست کانون زبان استان در خصوص این بازدید بیان کرد: برنامۀ بازدید از اماکن متبرکه آستان قدس رضوی با استقبال و رضایت همکاران روبرو شده است و در آینده‌ای نزدیک برای بازدید مدرسان و اساتید محترم نیز برنامه‌ریزی خواهد شد.

وی افزود: برنامه‌های رفاهی دیگری نیز برای همکاران و مدرسان محترم کانون زبان استان برای ماه‌های آینده در نظر گرفته شده تا شاید تقدیر اندکی از زحمات بسیار زیاد همکاران دلسوز، زحمتکش و بی‌ادعای کانون زبان استان باشد. 

 n96-دوره

 

n96-دوره

۱۵ دی ۱۳۹۷ ۱۶:۰۵
تعداد بازدید : ۱,۱۵۶
علی
۱۳۹۷/۱۰/۱۶
5
0
0

عالی


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

logo

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است و کلاس‌های آن غالباً در مراکز وابسته برگزار می‌گردید که اولین مرکز آموزشی مستقل با عنوان «مرکز آموزش زبان» از دهه‌ 1330 در چهارراه جمهوری راه‌اندازی شد