برگزاری جشن فارغ‌التحصیلی در مرکز آموزشی لاهیجان

برگزاری جشن فارغ‌التحصیلی در مرکز آموزشی لاهیجان
جشن فارغ‌التحصیلی زبان‌آموزان کودک سطح jump4 مرکز آموزشی لاهیجان با حضور مائده ابراری، مسئول مرکز و همچنین مدرسان، کارکنان و والدین زبان‌آموزان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، مسئول مرکز ضمن قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته، از زبان‌آموزان خواست یادگیری زبان را تا مدارج بالاتر ادامه دهند.

اجرای سرود و نمایش به زبان انگلیسی، اهدا لوح به زبان‌آموزان فارغ التحصیل و... از بخش‌های این مراسم بود.

کانون زبان ایران در شهر لاهیجان دارای مراکز کودکان، برادران (نوجوانان و بزرگسالان) و خواهران (نوجوانان و بزرگسالان) است. در مرکز برادران و خواهران این شهر دورۀ انگلیسی در سفر و در مرکز خواهران دوره‌های مکالمۀ ویژه نیز برگزار می شود. علاقهمندان برای ثبت‌نام می‌توانند با مرکز خواهران با شماره‌های ۴۲۳۳۲۵۸۴,۴۲۳۴۳۲۶۱ (۰۱۳)، مرکز برادران با شماره ۴۲۲۳۳۰۷۵ (۰۱۳) و مرکز کودکان با شمارۀ ۴۲۳۴۳۳۷۵ (۰۱۳) تماس حاصل نمایند.

۱۸ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۱۲
تعداد بازدید : ۸۳۲
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

logo

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است و کلاس‌های آن غالباً در مراکز وابسته برگزار می‌گردید که اولین مرکز آموزشی مستقل با عنوان «مرکز آموزش زبان» از دهه‌ 1330 در چهارراه جمهوری راه‌اندازی شد