عکس هدر

طی حکمی از سوی رئیس کانون زبان ایران:
مشاور در امور استان‌ها منصوب شد

طی حکمی از سوی رئیس کانون زبان ایران: </br>مشاور در امور استان‌ها منصوب شد
طی حکمی از سوی دکتر مصطفی مومنی، رییس کانون زبان ایران، رضا لیاقی به سمت مشاور رئیس در امور استان‌ها منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این حکم بر تجربه و شناخت وی از کانون زبان ایران اشاره شده و در بخشی از آن آمده است: "هماهنگی بیش از پیش و پیگیری مهمات استانی در مسیر رو به پیشرفت کانون، مورد انتظار همه خانواده بزرگ و فخیم کانون زبان ایران است."

رضا لیاقی، دانش آموختۀ رشتۀ زبان و ادبیات فارسی در مقطع کارشناسی ارشد است و از آبان ماه سال 1389سمت معاون اداری و مالی کانون زبان را برعهده داشته و از این پس هماهنگی و نظارت بر مدیران استانی کانون زبان ایران را عهده‌دار خواهد بود.

۱۸ دی ۱۳۹۷ ۱۶:۲۹
تعداد بازدید : ۲,۴۳۸
حسین نجاری
۱۳۹۷/۱۰/۱۹
0
6
16

با سلام. ضمن سپاس فراوان از ریاست محترم و فرهیخته ی کانون زبان ایرانُ جناب آقای دکتر مومنی از حسن انتخاب و اعتماد به جناب آقای لیاقی گرانقدر. حضور شایسته ی جناب لیاقی که آراسته به صفات دلسوزی و درستکاری و صداقت کاری و تلاشگری و به قولی کانونی بودن تمام و کمال هستندُ در کنار سالها تجربه ی موفق درحوزه های گوناگون کاری مجموعه ی سرافراز و معزز کانون زبان ایرانُ انشاالله مایه ی دلگرمی و امید همکاران بویژه در مراکز استانها خواهد بود. با تجدید ادب و احترام

مدرس
۱۳۹۷/۱۰/۱۹
0
3
5

تبریک فراوان به دکتر لیاقی.

رضالیاقی
۱۳۹۷/۱۰/۲۳
0
1
3

با سلام و احترامt، از حسن نظر و لطف شما کمال تشکر و قدردانی را دارم و از خالق یکتا برای شما مدیریت محترم سلامتی و موفقیت آرزومندم. یاعلی


محسن پیمانی
۱۳۹۷/۱۰/۱۹
0
4
9

جناب آقای لیاقی عزیز از شما بخاطر تمامی زحماتتان در طی سالهای متمادی در سمت معاونت اداری و مالی کانون زبان تشکر و قدردانی نموده و آرزوی توفیق فراوان برای جنابعالی در سمت جدید دارم. امیدوارم از تجربیات شما در کانون زبان ایران به نحو احسن استفاده شود.

رضالیاقی
۱۳۹۷/۱۰/۲۳
0
2
2

با سلام و احترام از لطف شما مدرس و کارشناس محترم کمال تشکر را دارم و برای شما آرزوی موفقیت آرزومندم.


فولادلونژاد
۱۳۹۷/۱۰/۲۲
0
1
4

برادر بزرگوارم جناب آقای لیاقی ضمن تبریک صمیمانه و آرزوی بهروزی، بدون شک انتصاب نیروی های درون سازمانی برای پست های کلیدی مصداق پیشرفت روزافزون آن مجموعه آموزشی خواهد بود. امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشید. با تشکر

علیرضا جهان بخش
۱۳۹۷/۱۰/۲۲
0
1
7

جناب آقای لیاقی ضمن سپاس و قدر دانی از زحمات شما در سمت معاون اداری مالی کانون زبان که یار و یاور دفتر مرکزی استان ها بوده اید ، انتصاب جدید جنابعالی را در سمت مشاور رئیس تبریک عرض نموده و آرزومندم در سایه دلسوزی جنابعالی شاهد پیشرفت آن مجموعه باشیم.

بهرامی - مازندران
۱۳۹۷/۱۰/۲۳
0
1
3

با آرزوی موفقیت های روز افزون برای جناب آقای لیاقی

محمدپیرمحمدی
۱۳۹۷/۱۰/۲۳
0
2
4

جناب آقای لیاقی ضمن تشکر وقدردانی از زحمات شمادر سمت معاونت اداری و مالی آرزوی توفیق روز افزون برای شما در سمت جدید را دارم.

ترابی
۱۳۹۷/۱۰/۲۶
0
1
5

با درود فراوان خدمت برادر ارجمند جناب آقای لیاقی امیدوارم همچون گذشته در تمامی امور موفق و سر بلند باشید.


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید