مدرس خوش‌ذوق‌ اهوازی، رنگ و رویی تازه به مرکز آموزشی بخشید

مدرس خوش‌ذوق‌ اهوازی، رنگ و رویی تازه به مرکز آموزشی بخشید
بهاره صالحی، مدرس مرکز آموزشی اهواز چندی است که با طراحی و نقاشی بر روی دیوارهای مرکز، رنگ و رویی تازه به آن بخشیده است.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، صالحی در خصوص ایدۀ این کار گفت: ایدۀ طراحی و نقاشی دیوارهای مرکز آموزشی به منظور ایجاد زیبایی بصری و فضایی مفرح، از سال گذشته در ذهن من شکل گرفت و با موافقت و حمایت سرکار خانم مهشید رکنی، مسئول مرکز و دکتر مسعود ورناصری، مدیر کانون زبان استان از دو هفته گذشته شروع به کار کردیم.

وی زیباسازی فضای آموزشی و ایجاد شور و انگیزه در زبان آموزان را از اهداف این کار عنوان کرد و افزود: معمولا صبح‌ها که کلاسی دایر نیست و عصرها در ساعات غیرکاری‌ام به نقاشی می‌پردازم. خوشبختانه از همان ابتدا این کار مورد استقبال زبان آموزان و حتی والدین آن‌ها قرار گرفت، شور و هیجان زبان‌آموزان به حدی بود که تعدادی از آن‌ها برای همکاری و کمک به ما، اعلام آمادگی کردند. البته لازم است که بگویم همدلی و حمایت همکاران خوبم در مرکز نیز من را در ادامه کار مصمم‌تر ساخت.

 

n96-دوره

 

صالحی پیرامون انتخاب موضوع نقاشی‌ها بیان کرد: انتخاب تصاویر با همراهی و همفکری همکاران خوبم در مرکز انجام می‌شود، در انتخاب تصاویر سعی میکنیم از شخصیت‌های اصلی کتاب‌های آموزشی و تصاویر مرتبط با آن‌ها استفاده نماییم تا در امر  آموزش نیز مفید و موثر باشند.

 

n96-دوره

 

مدرس اهوازی این کار را حاصل زحمات یک گروه پر از مهر دانست و گفت: من عضو کوچکی از این گروه هستم .اگر جناب آقای ورناصری و سرکار خانم رکنی از ما حمایت و شرایط لازم را برای اجرای این کار فراهم نمی‌کردند، اگر همیاری و همدلی همکاران خوبم در همه مراحل کار از قبیل انتخاب تصویر، انتقال طرح به دیوار، آماده سازی رنگ و ... نبود و اگر تلاش‌های همکاران خدماتی که به خاطر به ثمر رسیدن این کار، از صبح به مرکز می آمدند نبود، قطعا این کار با موفقیت انجام نمی‌شد، برای همین بر خود لازم می‌دانم که از همۀ این عزیزان تشکر و قدردانی کنم.

وی در بخش پایانی سخنانش افزود: طرح‌هایی برای دیوارهای دیگر مرکز نیز داریم و به زودی کار نقاشی آن‌ها را نیز آغاز خواهیم کرد.

 

n96-دوره

۲ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۴۶
تعداد بازدید : ۱,۶۸۴
Omid
۱۳۹۷/۱۱/۰۲
5
1
1

کارتون عالى و قابل تقدیر بسیار است. ج

امنه صالحی توکا
۱۳۹۷/۱۱/۰۲
5
1
0

عالی عالی ،ان شالله خداوند حامی ونگهدارتان باشد وهمیشه موفق وپیروز باشید

مهسا
۱۳۹۷/۱۱/۰۲
5
0
0

دست مریزاد!

مائده
۱۳۹۷/۱۱/۰۳
5
0
0

خیلی عالی موفق باشید😍😍😍

ترانه
۱۳۹۷/۱۱/۰۳
5
0
0

عالی

ندا نیکخواه
۱۳۹۷/۱۱/۰۳
0
0
0

خیلی عالیه. واقعا لذت بردم ������👌👌👌

Majid alikhani
۱۳۹۷/۱۱/۰۳
5
0
1

درود وسپاس خدمت سرکار خانم بهاره صالحی .بهترین ها را برای شما وهمکاران گرامی ارزومند هستم .سلیقه شما از کوچکی ارزوی بنده بود وهست .پشتوانه شما نه تنها من بلکه تمام ایرانیان عزیز همواره بوده وهست .دوستدار وحامی شما . مجید علیخانی از تورنتو کانادا .

میترا
۱۳۹۷/۱۱/۰۴
5
0
0

عالی و زیبا😊😊

ki
۱۳۹۷/۱۱/۰۵
5
0
0

Where is the here

مسئول مرکز لنگرود
۱۳۹۷/۱۱/۰۶
0
0
0

سلام خدمت شما همکار محترم به نوبه خودم از شما تشکر میکنم داشتن این روحیه برای افزایش اهداف آموزشی قطعا قابل ستایش است و قطعا الگویی هستید جهت بقیه مراکز برای بنده نه تنها این عمل شما بسیار شگفت انگیز بود بلکه نحوه تشکر شما از تمام همکاران و بیان یک کار گروهی نمایانگر نگرشی باز و فکری بزرگ در شماست امیدوارم همواره موفق و سربلند باشید

بهاره صالحی
۱۳۹۷/۱۱/۲۹
0
0
0

تشکر فراوان از پیام پر مهر شما .نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

logo

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است و کلاس‌های آن غالباً در مراکز وابسته برگزار می‌گردید که اولین مرکز آموزشی مستقل با عنوان «مرکز آموزش زبان» از دهه‌ 1330 در چهارراه جمهوری راه‌اندازی شد