برگزاری جشن فارغ‌التحصیلی زبان‌آموزان مرکز آموزشی بهشهر

برگزاری جشن فارغ‌التحصیلی زبان‌آموزان مرکز آموزشی بهشهر
جشن فارغ‌التحصیلی زبان‌آموزان گروه‌های سنی کودکان و نوجوان مرکز آموزشی بهشهر با حضور سیف‌اله سبزی، مسئول مرکز آموزشی بهشهر، راضیه احمدی، مدرس نوجوانان، پیمانه پوربخش، مدرس نوجوانان و سیده مهسا جعفری مدرس کودکان و نوجوانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در هر یک از این مراسم سبزی ضمن تبریک به زبان‌آموزان از تلاش‌ها و زحمات مدرسان قدردانی کرد و سپس از آموزش زبان به عنوان یکی از دروس پایه‌ای در آموزش و پرورش یاد نمود و زبان‌آموزان را به یادگیری آن ترغیب و تشویق کرد.

گفتنی است، مرکز آموزشی بهشهر در استان مازندران واقع شده است و در آن زبان انگلیسی به زبان‌آموزان (خواهران و برادران) گروه های سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان آموزش داده می‌شود.

علاقه مندان به ثبت نام در این مرکز می توانند با شماره تلفن  34545635-011 تماس گرفته و یا به آدرس خیابان امام خمینی، راه بند، روبه روی زمین فوتبال، مدرسه شهید نکاحی مراجعه نمایند.

۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۲۶
تعداد بازدید : ۱,۲۶۰
شکریان مسوول بخش نوجوانان کانون زبان ایران
۱۳۹۷/۱۱/۱۰
0
0
0

جناب آقای سبزی مسئول محترم مرکز آموزشی بهشهر، از زحمات و تلاش شما و همکاران مرکز بهشهر و مدرسان گرامی سرکار خانم ها احمدی، پوربخش و جعفری بابت برگزاری جشن فارغ التحصیلی زبان آموزان بحش نوجوانان، صمیمانه سپاسگزارم. از خداوند متعال توفیق روزافزون جنابعالی و سایر همکاران را خواستارم.

براری مرکز آموزشی جویبار
۱۳۹۷/۱۱/۱۰
0
0
0

آقای سبزی عزیز و گرامی تلاشتون در ایجاد انگیزه برای شاگردای نازنینتون قابل تقدیره و آرزوی سلامتی همراه با بهترین اتفاقات رو برای شما و سایر همکارای عزیزتون در کانون زبان بهشهر رو دارم. از داشتن همکاری چون شما به خود می بالم.


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

logo

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است و کلاس‌های آن غالباً در مراکز وابسته برگزار می‌گردید که اولین مرکز آموزشی مستقل با عنوان «مرکز آموزش زبان» از دهه‌ 1330 در چهارراه جمهوری راه‌اندازی شد