برگزاری نشست دوره‌ای کارکنان مراکز آموزشی استان قم

برگزاری نشست دوره‌ای کارکنان مراکز آموزشی استان قم
نشست دوره‌ای کارکنان مراکز آموزشی کانون زبان استان قم با حضور سید مهدی نورموسوی، سرپرست کانون زبان استان برگزار گردید.
 به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این جلسه نورموسوی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های همکاران، در خصوص آسیب شناسی علل ریزش و راهکارهای نگهداشت زبان‌آموز مطالبی را عنوان کرد.

مشکلات کانون زبان استان پیرامون کمبود مدرس، ارتباط با دانشگاه‌ها به منظور معرفی فارغ التحصیلان جهت شرکت در آزمون جذب مدرس، حفظ و نگهداری تجهیزات مراکز آموزشی، تکریم ارباب رجوع، همکاری متقابل با مدرسان، فراهم آوردن فضایی شاد و مطلوب جهت افزایش بهره‌وری و ... از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

در بخش پایانی این نشست هر یک از همکاران نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند و سرپرست کانون زبان استان به آن‌ها پاسخ داد.

گفتنی است، کانون زبان ایران در استان قم دارای دو مرکز آموزشی است که در آن‌ها زبان انگلیسی به زبان آموزان (خواهران و برادران) گروه‌های سنی کودکان، نوجوان و بزرگسالان آموزش داده می‌شود.

۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۴۳
تعداد بازدید : ۶۵۳
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

logo

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است و کلاس‌های آن غالباً در مراکز وابسته برگزار می‌گردید که اولین مرکز آموزشی مستقل با عنوان «مرکز آموزش زبان» از دهه‌ 1330 در چهارراه جمهوری راه‌اندازی شد