ساختمان جدید کانون زبان ایران در سنندج به زودی افتتاح می‌شود

ساختمان جدید کانون زبان ایران در سنندج به زودی افتتاح می‌شود
عملیات اجرایی ساخت و تجهیز ساختمان جدید کانون زبان ایران و مرکز فرهنگی هنری شماره 4 کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شعبه سنندج به پایان رسیده و به زودی افتتاح می شود.

به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری استان کردستان، عملیات اجرایی ساخت این ساختمان که از مصوبات سفر پرخیر و برکت مقام معظم رهبری به کردستان است، از سال 92 آغاز شده است.

بنا براین گزارش، زیربنای این پروژه سه هزار و 440 مترمربع در چهار طبقه احداث شده که یک طبقه آن به  مرکز شماره 4کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سنندج و سه طبقه دیگر به کانون زبان ایران اختصاص پیدا کرده است.

این گزارش حاکی است، طبقات این ساختمان به کتابخانه تخصصی کودک و نوجوان، 16 کلاس آموزشی، لابراتوار، سالن جلسات، سالن همایش ، کلاسهای علمی با تجهیزات کامل ،کارگاههای پویا نمایی و هنری اختصاص پیدا کرده است.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۲
تعداد بازدید : ۱,۶۲۸
شایان مرادی
۱۳۹۸/۰۵/۳۱
5
1
1

بهترین آموزشگاه زبان انگیسی است


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

logo

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است و کلاس‌های آن غالباً در مراکز وابسته برگزار می‌گردید که اولین مرکز آموزشی مستقل با عنوان «مرکز آموزش زبان» از دهه‌ 1330 در چهارراه جمهوری راه‌اندازی شد