تهیه سیلابس‌ (CC 5 (ACT 3 مربوط به دورۀ مکالمۀ ویژه

تهیه سیلابس‌ (CC 5 (ACT 3  مربوط به دورۀ مکالمۀ ویژه
معاونت پژوهش و برنامه‌ریزی کانون زبان ایران در راستای ارتقا و نوسازی امتحانات مربوط به دورۀ مکالمۀ ویژه، آزمون جدید (CC 5 (ACT 3 را تهیه کرده است.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، پس از تقسیم بندی هر یک از کتاب های ACT 1 تا ACT 4 به دو قسمت و تدریس هر کدام از آنها در دو ترم، سیلابس قبلی  ACT 3از سیستم خارج و سیلابس جدید CC 5 (ACT 3) به همراه فعالیت‌های کلاسی جهت جایگزینی در سیستم آموزشی این دوره تدوین گردیده است وجهت استفاده مدرسین در ترم بهار 98 به معاونت آموزشی ارسال شده است.

گفتنی است، از ترم زمستان 1395 بستۀ آموزشی جدید بر اساس شیوۀ آموزشی ارتباط محور تهیه و تدوین شد و برای دورۀ مکالمه مورد بهره برداری قرار گرفت. این دوره مختص زبان‌آموزان بزرگسال (14 سال به بالا) با شرط برخورداری از دانش مقدماتی زبان انگلیسی در حد پایان سطح  Basic2است.

۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۴۹
تعداد بازدید : ۹۸۵
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

logo

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است و کلاس‌های آن غالباً در مراکز وابسته برگزار می‌گردید که اولین مرکز آموزشی مستقل با عنوان «مرکز آموزش زبان» از دهه‌ 1330 در چهارراه جمهوری راه‌اندازی شد