عکس هدر
در جلسۀ مسئولان مراکز آموزشی استان تهران بررسی شد:

برگزاری آنلاین آزمون‌ها و گسترش بخش‌های غیرانگلیسی

برگزاری آنلاین آزمون‌ها و گسترش بخش‌های غیرانگلیسی
جلسۀ مسئولان مراکز آموزشی استان تهران، با حضور دکتر مهدی مشفق، معاون اداری و مالی، دکتر علیرضا اسلامی، معاون آموزشی، دکتر مهدی پورمحمد، مدیر بخش غیرانگلیسی، مجتبی پورضرغام، مدیر کانون زبان استان تهران و جمعی از مسئولان مراکز آموزشی با موضوع برگزاری آنلاین آزمون‌های پایان ترم در برخی از مقاطع و گسترش بخش‌های غیرانگلیسی کانون زبان ایران برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این جلسه معاون اداری و مالی با تأکید بر اهمیت برگزاری آنلاین آزمون‌ها بیان کرد: برگزاری آنلاین آزمون‌ها یک تغییر مهم و راهبردی است و هر تغییری در سازمان‌ها ممکن است با مقاومت و یا ایجاد چالش‌هایی روبرو شود.  

مشفق یکی از راه‌حل‌ها برای رفع نگرانی در خصوص آزمون‌های آنلاین را اطلاع رسانی خوب در این زمینه عنوان کرد. وی همۀ همکاران در کانون زبان ایران را اعضاء یک خانواده دانست که نام بلند آوازه و همچنین قدمت دیرینه‌اش از افتخارات آن به شمار می‌آید.

در ادامه، معاون آموزشی کانون زبان با تاکید بر اهمیت کیفیت یادگیری و کیفیت آموزشی، به برخی از اهداف این اقدام از قبیل کاهش استرس زبان‌‌آموزان، صرفه‌جویی در وقت و انرژی زبان‌آموزان و والدین آن‌ها، صرفه‌جویی در مصرف کاغذ، فرصت خود ارزیابی و خودکنترلی زبان‌آموزان و... اشاره کرد.

وی سپس به برخی از ابهامات و چالش‌ها در خصوص برگزاری آزمون آنلاین پاسخ داد و بخش مهم اجرایی این اقدام را اطلاع رسانی خوب از طریق مسئولان مراکز عنوان کرد.

 در این جلسه همچنین مدیر کانون زبان استان تهران با اشاره به اهمیت یادگیری و آموزش زبان‌های غیرانگلیسی و ارتقاء و گسترش بخش‌های غیرانگلیسی، در خصوص برگزاری آزمون‌های آنلاین مطالبی را عنوان و بر لازم الاجرا بودن آن تاکید کرد.

مدیر بخش غیرانگلیسی کانون زبان نیز با ارائۀ توضیحاتی در خصوص این بخش به برخی از مراکز که پتانسیل لازم را برای برگزاری دوره‌های غیرانگلیسی دارند اشاره و سپس در خصوص مواردی که برای راه‌اندازی بخش‌های غیرانگلیسی لازم است مطالبی را عنوان کرد.

وی افزود: برای سال آینده نگاه رو به جلو و همچنین گسترش و توسعۀ بخش‌های غیرانگلیسی در برنامۀ کاری این دفتر قرار دارد.

۸ اسفند ۱۳۹۷ ۰۸:۲۲
تعداد بازدید : ۱۷۱,۵۲۳
مرجان فولادلو
۱۳۹۷/۱۲/۱۲
0
215
561

با سلام و خسته نباشید. این ایده بسیار خوب است و زمان اجرایی مناسبی انتخاب نکرده اید معمولا تغییرات از شروع ترم جدید اعمال میشود نه پایان ترم. از ابتدای ترم به ما گفتن شیوه 60-40 برقرار است این درست نیست که یکهفته مانده به امتحان روش ازمون را تغییر دهید

حسین مظاهری
۱۳۹۷/۱۲/۱۶
0
166
123

سلام حرفتون درسته ولی اینو هم باید در نظر گرفت که زبان آموز باید در هر صورتی درسش رو بخونه چه با شیوه 60 - 40 و چه با شیوه 80 - 20


ایلیا زمانی
۱۳۹۷/۱۲/۱۳
5
414
140

عالی

حامد تقوی
۱۳۹۷/۱۲/۱۷
5
116
52

بسیار علی بود.

ابراهیم
۱۳۹۷/۱۲/۲۳
5
95
74

بچه ها واسه یاد گرفتن بهانه تراشی نکنین هدف یاد گرفتنه

لیلا بردبار
۱۳۹۷/۱۲/۲۴
3
75
126

سلام ، آزمون انلاین خوب بود اما به نظرمن بیشترزبان آموزان استرس داشتند ،آمادگی نداشتند ، بعضی از آنها باورکنید باکامپیوترآشنانبودند اگردرترمهای آینده این آزمون در حین کلاسها باتمرین وممارست انجام شود خیلی عالی میشود

سارینا ساریچلو
۱۳۹۷/۱۲/۲۸
0
64
55

ازمون انلاین عالی بود.

لیلا
۱۳۹۸/۰۱/۲۱
0
60
68

آزمون آنلاین واقعا عالیه و با این روش جدید کاملا موافقم چون هم صرفه جویی در وقت خودمون میشه هم والدین گرامی... و اینکه استرس هم کمتره در این شرایط با تشکر از شما

sarahwells
۱۳۹۸/۰۲/۲۹
0
36
33

سلام الان دقیقا چه ترم هایی کتبی شدن؟

Soheil
۱۳۹۸/۰۳/۲۴
0
33
25

همه ترم ها اینترنتی هستش به جز پایان هر سطح مثلا pre3 , high3

Fatteme
۱۳۹۸/۰۶/۲۳
0
11
24

ترمinter 3هم کتبی هست که منم همین ترمم😢


میثم
۱۳۹۸/۰۳/۰۵
0
63
31

کانون زبان مثل یک رویا بود

Meysam
۱۳۹۸/۰۳/۰۵
0
75
37

کانون زبان مثل یک رویا بود...حتی بهتر


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید