عکس هدر
قابل توجه داوطلبان محترم جذب مدرس کانون زبان ایران:

راهنمای آزمون عملی تدریس (Demo)

راهنمای آزمون عملی تدریس (Demo)
افرادی که برای آزمون شفاهی دعوت به مصاحبه مرحله اول شدند، طبق هماهنگی تلفنی از سوی کانون زبان ایران در هفته جاری برای حضور در جلسه مصاحبه شامل دو بخش آزمون شفاهی و آزمون عملی تدریس (Demo)، دعوت خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، افرادی که برای آزمون شفاهی دعوت به مصاحبه مرحله اول شده اند، برای آمادگی جهت آزمون عملی تدریس (Demo)، لازم است با مراجعه به سامانه LMS کانون زبان ایران به آدرسLMS.ili.ir   نسبت به مشاهده ویدئوی آموزش اولیه روش تدریس و نمونه آزمون عملی (Demo) از امروز اقدام نمایند.

متقاضیان می‌توانند با نام کاربری (کد ملی داوطلب) و رمز عبور خود (برای کلیه داوطلبان 123456) وارد این سامانه شوند.

شایان ذکر است، آزمون روش تدریس (Demo)  در جلسه مصاحبه مشابه این ویدئو خواهد بود.

۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ۰۹:۳۸
تعداد بازدید : ۲۵,۹۷۰
Hamed Mahdizadeh
۱۳۹۷/۱۲/۱۱
5
20
11

Though they were some kind of mannered Performance,I liked them. Bests

عباسی
۱۳۹۷/۱۲/۱۱
0
6
13

با سلام و احترام سایتی که در متن خبر ذکر شده است صرفا شامل روش تدریس امتحانی زبان انگلیسی است... داوطلبین متقاضی تدریس در سایر زبانها من جمله عربی جهت آمادگی برای آزمون تدریس دمو چه کار باید انجام دهند؟

الهام اسمانی
۱۳۹۷/۱۲/۱۱
0
1
17

با سلام امروز از ظهر تا الان که نزدیک یازده شب است هر چه تلاش کردم موفق نشدم وارد صفحه کابری شوم تا فیلم آموزش تدریس را ببینم.لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر

مدرس
۱۳۹۷/۱۲/۱۱
0
1
22

سامانه شلوغه. همش پیغام gateway time out میزنه.

محدثه
۱۳۹۷/۱۲/۲۳
0
1
8

توی فیلم بالا در جلسه دمو کارشناسها همراه مدرس تکرار میکنند ولی تو جلسه دمویی که برگزار شد اصلا کارشناسها همکاری نمیکردند بیشتر جلسه به پرسش شفاهی گذشت خوب بهتر نبود اگه قرار بود مصاحبه اولویت بیشتری داشته باشه از اول میگفتید و کارشناس ها هم توجیح میشدند؟بهتر بود تهران برگزار میشد تا اینکه کارشناسهایی که لطف کردند و اومدند توجیحی در مورد جلسه دمو و فیلم بالا نداشته باشند حد اقل داخل تهران کسی بود که مخصوص سطح خواصی بود

shahab
۱۳۹۷/۱۲/۲۳
0
1
11

جلسه طبق فیلم بالا اصلا نبود !!!

آیدا
۱۳۹۸/۰۶/۱۰
0
3
3

با سلام میخواستم بدونم وقتی باهامون تماس میگیرن برای زمان مصاحبه. بهمون میگن که چه چیزی رو باید تدریس کنیم. یا اینکه رفتیم اونحا هر چیزی که گفتن باید تدریس کنیم. خیلی سخته که اینجوری.

mahdavi
۱۳۹۸/۰۶/۱۴
5
3
6

سوال های آزمون شفاهی به چه صورت است؟


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید