سرپرست کانون زبان آذربایجان غربی:
کانون زبان ایران در حال گذر از روش‌های سنتی به مدرن است

سرپرست کانون زبان آذربایجان غربی:</br> کانون زبان ایران در حال گذر از روش‌های سنتی به مدرن است
جمشید نسودی، سرپرست کانون زبان استان آذربایجان غربی در دیدار با مدرسان ارومیه به نقش آنان در تغییراتی که در کانون زبان در حال انجام است اشاره و عنوان نمود: کانون زبان ایران در حال گذر از روش‌های سنتی به مدرن است و در این مسیر لازم است تا مدرسان برای تحقق این اهداف با همت و جدیت بیشتر تلاش کنند.

حذف آزمون میان‌ترم مقطع نوجوانان، برگزاری آزمون‌های آنلاین، تغییر در برنامۀ ثبت‌نام و ... از مهمترین موضوعاتی بودند که در این جلسه پیرامون آن ها بحث و تبادل نظر شد.

نسودی همچنین افزود: باید چشم‌ها را بشوییم و به مجموعۀ کانون زبان ایران و فعالیتی که تا به حال در آن انجام می‌دادیم، جور دیگر نگاه کنیم. باید همچون گذشته از رقیبان‌مان سبقت بگیریم و شرایط را به شکلی مهیا کنیم که این تغییرات با همراهی زبان‌آموزان صورت گیرد.

گفتنی است کانون زبان ایران، در شهر ارومیه دارای 5 مرکز آموزشی است و در آن ها زبان انگلیسی به زبان آموزان (خواهران و برادران) گروه های سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان آموزش داده می شود.

۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۱۳:۱۵
تعداد بازدید : ۱,۸۲۱
امیر عبدالله پور
۱۳۹۷/۱۲/۱۴
5
0
2

امیدوارم با اجرایی شدن رویکرد های جدید مدیریتی در کانون زبان ایران،شاهد رشد و ارتقای معنوی و مادی برای تمام پرسنل زحمتکش و مدرسان ساعی این مجموعه ارزشمند باشیم


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

logo

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است و کلاس‌های آن غالباً در مراکز وابسته برگزار می‌گردید که اولین مرکز آموزشی مستقل با عنوان «مرکز آموزش زبان» از دهه‌ 1330 در چهارراه جمهوری راه‌اندازی شد