انتصاب مدیر کانون زبان استان سمنان

انتصاب مدیر کانون زبان استان سمنان
دکتر مصطفی مومنی، رییس کانون زبان ایران، با صدور حکمی فاطمه ربانی را به عنوان مدیر کانون زبان استان سمنان منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این حکم آمده است: "امید است با اتکا به عنایات خداوند متعال و با در نظرگرفتن قوانین و مقررات سازمانی، ارتباط و هماهنگی کامل با ارکان کانون زبان، حفظ شانیت مسئولان، مدرسان، کارکنان و مخاطبان و...، توسعۀ منطقی کمی و کیفی مراکز آموزشی و اهتمام به حل مسائل خاص آن استان را مد نظر قرار دهید."

گفتنی است، ربانی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشتۀ زبان و ادبیات فارسی است. وی سابقۀ فعالیت در مرکز فرهنگی، هنری کانون پرورش فکری مهدیشهر، صدا و سیمای استان سمنان، سازمان هلال احمر استان و ... را در کارنامۀ فعالیت‌های خود دارد.

ربانی همچنین در سال 95 به عنوان مدیر نمونه شهرستان مهدیشهر برگزیده شده است و انتخاب به عنوان مربی نمونه کشوری، مربی نمونه استان و... نیز در سوابق ایشان مشهود است.
۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۴:۰۵
تعداد بازدید : ۱,۵۱۹
سید مرتضی آصفی
۱۳۹۸/۰۱/۲۴
0
1
1

با سلام و تبریک به سرکار خانم ربانی مدیر توانمند و نمونه کانون زبان استان سمنان و آرزوی موفقیت روزافزون برای ایشان و کانون زبان ایران


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...