برای افزایش دایرۀ واژگان انگلیسی
"کارت‌ها و حرف‌ها" را از غرفۀ کانون زبان ایران بخواهید

برای افزایش دایرۀ واژگان انگلیسی</br>"کارت‌ها و حرف‌ها" را از غرفۀ کانون زبان ایران بخواهید
سرگرمی کمک آموزشی کانون زبان ایران با عنوان "کارت‌ها و حرف‌ها" با اهداف افزایش دایرۀ واژگان و تقویت مهارت‌های خواندن و نوشتن، در غرفۀ کانون زبان ایران در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به علاقه مندان عرضه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، مخاطبان این سرگرمی کمک آموزشی، کودکان ردۀ سنی 5 سال به بالا و همچنین زبان‌آموزان مقاطع Primer و Step Up کانون زبان ایران هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند این محصول را با تخفیف 10 درصدی از غرفۀ کانون زبان ایران در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تهیه کنند.

گفتنی است، نمایشگاه بین‌المللی کتاب از تاریخ 4 تا 14 اردیبهشت‌ماه در مصلی تهران دایر است و کانون زبان ایران در بخش ناشران آموزشی، رواق غربی، راهروی D، بین سالن 1 و 2، غرفه 98 پذیرای حضور بازدیدکنندگان است.

n96-دوره

۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۱۰
تعداد بازدید : ۱,۱۵۶
یلدا
۱۳۹۸/۰۲/۱۰
0
0
1

با سلام .من به غرفه کانون مراجعه کردم ولی متاسفانه کسی پاسخگو در جهت دادن اطلاعات و مشاوره نبود.گرجه فروشندگان و عرضه کنندگن کناب رفتار خوبی داشتند ولی مثل فروشگاه شما باید لیست و اسم کتاب میدادید و تحویل میگرفتید وسا ل های گذشته رضایت بیشتری از غرفه کانون داشتم .بطور مثال همین پکیج مناسب دختر من بود و من بی اطلاع بودم .اگر مشاوره میدادند قطعا خرید کرده بودم.


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...