انتصابات جدید در کانون زبان استان‌ها

انتصابات جدید در کانون زبان استان‌ها
دکتر مصطفی مومنی، رییس کانون زبان ایران، با صدور احکامی سید مرتضی آصفی و بهرام عبداله زاده را که پیش از این به عنوان سرپرست در کانون زبان استان مازندران و آذربایجان شرقی مشغول به فعالیت بودند به سمت مدیر کانون زبان ایران در این استان‌ها منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، مومنی همچنین محمد پیرمحمدی مهاجرانی را به عنوان سرپرست کانون زبان ایران در استان مرکزی معرفی کرد.

در بخشی از این سه حکم آمده است: "امید است با اتکاء به عنایات خداوند متعال و با در نظر گرفتن قوانین و مقررات سازمانی، ارتباط و هماهنگی کامل با ارکان کانون زبان، حفظ شانیت مسئولان، مدرسان، کارکنان و مخاطبان و ... و توسعه کمی و کیفی مراکز آموزشی آن استان را مد نظر قرار دهید."

 n96-دوره

                                سید مرتضی آصفی_ مدیر کانون زبان استان مازندران

n96-دوره

                             بهرام عبداله زاده_ مدیر کانون زبان استان آذربایجان شرقی

n96-دوره

                               محمد پیرمحمدی مهاجرانی _ سرپرست کانون زبان استان مرکزی

 

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۱۰
تعداد بازدید : ۲,۳۶۷
MR.M
۱۳۹۸/۰۲/۱۰
0
8
8

رییس تبریکلر

محمد جهانیان
۱۳۹۸/۰۲/۱۰
0
17
6

با سلام و عرض تبریک به جناب دکتر مومنی برای این انتخاب بجا و شایسته که از هوش سرشار ایشان می باشد . و آرزوی موفقیت و سربلندی برای جناب دکتر آصفی عزیز که به حق شایسته تصدی این پست بوده اند . انشاالله در تمامی امور زندگی و کاری به توفیق روز افزون دست یابند . ارادتمند محمد جهانیان : کارمند ستادی استان مازندران

زینب نیلچیان
۱۳۹۸/۰۲/۱۰
0
16
5

جناب آقای دکتر آصفی انتصاب بجا و شایسته جنابعالی به عنوان مدیریت کانون زبان استان مازندران بسیار باعث مسرت و خشنودی است.از صمیم قلب انتصاب جنابعالی را تبریک و تهنیت عرض می نمایم. توفیقات روز افزون و سلامتی شما را از درگاه خداوند منان آرزو مینمایم.

سید علی اکبر ابطحی
۱۳۹۸/۰۲/۱۰
0
16
6

جناب آقای دکتر آصفی خبر مسرت بخش انتصاب شایسته حضرتعالی به عنوان مدیر استان تبریک عرض می کنم. یقین داریم با عنایت به شایستگی و دلسوزی جنابعالی و حمایت های خوب جناب آقای دکتر مومنی و استعانت از خدای متعال شاهد رشد و شکوفایی مراکز استان مازندران خواهیم بود.

محمد امین براری
۱۳۹۸/۰۲/۱۰
0
14
7

آقای آصفی انتخاب شایسته شما را به مدیریت کانون زبان استان مازندران که بیانگر شایستگی های جنابعالی می باشد تبریک عرض نموده و برای شما و مجموعه کانون زبان مازندران آرزوی توفیقات بیش از پیش را داریم. مدیریت،کارکنان و مدرسین مرکز آموزشی جویبار

راحله یعقوبی مسئول کانون زبان قائمشهر خواهران
۱۳۹۸/۰۲/۱۰
0
13
7

جناب آقای دکتر آصفی باسلام واحترام ،بدین وسیله انتخاب شایسته حضرتعالی به عنوان مدیر کانون زبان استان تبریک عرض می نمائیم.امید است در پرتو الطاف حضرت حق بیش از پیش موفق و پیروز باشید.

سمانه بهرامی
۱۳۹۸/۰۲/۱۰
0
11
8

جناب اقای دکتر آصفی با سلام و احترام تثبیت حکم مدیریتی حضرتعالی را به شما و همه کارکنان استان تبریک عرض نموده و انشا... این تغییرات زمینه ساز موفقیت های روز افزونی برای کانون زبان استان باشد. با آرزوی سلامتی و سربلندی ��������❤❤❤��������ا

سوسن آواجقی
۱۳۹۸/۰۲/۱۱
0
6
11

تبریکات صمیمانه

تبریز خواهران بزرگسالان
۱۳۹۸/۰۲/۱۱
0
5
11

انتصاب جنابعالی را به مدیریت استان اذربایجان شرقی را تبریک می گوییم. از طرف: کارکنان مرکز آموزشی شماره 2 ( امین)

علیرضا دوستیار تبریزی
۱۳۹۸/۰۲/۱۱
0
5
10

آقای عبداله زاده حکم مدیریتیزی سیزه و حامی همکارلارا تبریک دیریم انشا الله بوندان اوجا یریلرده گوراخ بیلزی و هرواخ سلامت اولاسیز.


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

logo

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است و کلاس‌های آن غالباً در مراکز وابسته برگزار می‌گردید که اولین مرکز آموزشی مستقل با عنوان «مرکز آموزش زبان» از دهه‌ 1330 در چهارراه جمهوری راه‌اندازی شد