برگزاری دوره فشرده آموزش زبان روسی از ترم تابستان 98

برگزاری دوره فشرده آموزش زبان روسی از ترم تابستان 98
دکتر راهله ضیایی مسئول بخش روسی در غرفه کانون زبان ایران در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از برنامه های آتی این بخش خبر داد.
به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، مدیر بخش روسی گفت: با برنامه ریزی های انجام شده، از ترم تابستان ٩٨ دوره فشرده روسی نیز برگزار خواهد شد و همچنین این بخش در حال طراحی و تدوین منابع جهت برگزاری دوره مکالمه روسی است. در این زمینه کتاب ها و منابع بسیار جدید آموزشی تهیه و در حال آماده سازی است و پیش بینی می شود که این دوره با روشی جدید و کارآمد از ترم پاییز راه اندازی شود و تا پایان سال جاری زبان روسی در مراکز بیشتری گسترش پیدا کند.
گفتنی است بخش روسی از سال 1396 در کانون زبان ایران تأسیس شده و در حال حاضر در 7 شهر تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، آستارا، گیلان و ساری آموزش داده می شود. 
 
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۵۰
تعداد بازدید : ۸۸۸
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

logo

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است و کلاس‌های آن غالباً در مراکز وابسته برگزار می‌گردید که اولین مرکز آموزشی مستقل با عنوان «مرکز آموزش زبان» از دهه‌ 1330 در چهارراه جمهوری راه‌اندازی شد