آموزش زبان‌های عربی و آلمانی به نوجوانان کرجی

آموزش زبان‌های عربی و آلمانی به نوجوانان کرجی
مدیر کانون زبان استان البرز عنوان کرد: از ترم تابستان در مرکز آموزشی کرج زبان‌های عربی و آلمانی به علاقه‌مندان به یادگیری این زبان‌ها آموزش داده خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، فیض الهی گفت: همچنین در تلاش هستیم تا دوره‌های بحث آزاد، انگلیسی در سفر و آیلتس را نیز در بخش بزرگسالان در مرکز آموزشی کرج برای ترم تابستان برگزار نماییم.

وی ادامه داد: پیش از این زبان‌های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی و همچنین دورۀ مکالمۀ ویژه در بخش بزرگسالان این مرکز به علاقه مندان آموزش داده می شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این مرکز می‌توانید به آدرس چهار راه دانشکده کشاورزی جنوبی، روبه‌روی کتابخانه امیر کبیر، کوچه کیهان مراجعه و یا با شماره تلفن23- 32255420-026 تماس حاصل نمایید.
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۳۰
تعداد بازدید : ۶۳۴
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

logo

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است و کلاس‌های آن غالباً در مراکز وابسته برگزار می‌گردید که اولین مرکز آموزشی مستقل با عنوان «مرکز آموزش زبان» از دهه‌ 1330 در چهارراه جمهوری راه‌اندازی شد