آزمون بین‌المللی اسپانیایی DELE برگزار شد

آزمون بین‌المللی اسپانیایی DELE برگزار شد
دوازدهمین دورۀ آزمون بین‌المللی زبان اسپانیایی DELE به صورت همزمان در مراکز کانون زبان ایران در شهرهای تهران، اصفهان و شیراز به عنوان تنها نمایندگی رسمی موسسه سروانتس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، دکتر مریم غفوری، مسئول بخش اسپانیایی در این خصوص عنوان کرد: این آزمون در روزهای 3 خرداد ( آزمون کتبی نوجوانان) و 4 خرداد ( آزمون کتبی بزرگسالان ) و همچنین روزهای 28،27،26،25،23و30 اردیبهشت ( آزمون شفاهی ) با بیشترین تعداد شرکت کننده نسبت به دوره‌های قبل برگزار گردید.

وی ادامه داد: در دوره‌های قبل محل برگزاری این آزمون در تهران، مرکز آموزشی جم بود ولی از این دوره به منظور ارائۀ خدمات بهتر به شرکت‌کنندگان به مرکز آموزشی شهرک غرب (برادران) انتقال یافت و قرار است در دوره‌های بعدی نیز در مرکز شهرک غرب برگزار گردد.

غفوری گفت: در این دوره از آزمون شرکت کنندگانی از گروه‏های مختلف در سطوح A1 ،A2 ،B1  و B2 و C1 و  C2( بزرگسال ) و A1 وA2/B1  ( نوجوان )  حضور داشتند.

وی ضمن ابراز خرسندی از شرایط برگزاری آزمون خاطر نشان کرد: آزمون با همکاری مدرسان و کارشناسان بخش اسپانیایی برگزار شد و روند برگزاری مطلوب آن بدون تلاش‌ها و همکاری‌های کارشناسان و ممتحنان عزیز این بخش میسر نمی‌شد که بر خود لازم می‌دانم از این عزیزان تشکر و قدردانی نمایم.

مسئول بخش اسپانیایی در خصوص اعلام اسامی پذیرفته شدگان گفت: اسامی پذیرفته‌شدگان این آزمون که به صورت همزمان در بیش از صد کشور جهان برگزار شد متعاقبا از طریق سایت کانون زبان ایران اعلام و مدرک دیپلم سروانتس به قبول شدگان ارائه می‏گردد.

گفتنی است، رضا عزیزی، مدیر پشتیبانی، محمد صفری، مدیر حراست، شهریار رهنما، مدیر روابط عمومی و مجتبی پورضرغام، مدیر کانون زبان استان تهران نیز از روند برگزاری این آزمون بازدید کردند.

n96-دوره

n96-دوره

n96-دوره

n96-دوره

n96-دوره

n96-دوره

n96-دوره

                                                             استان تهران             

n98-اسپانیایی

n98-dele

n98-آزمون اسپانیایی

n98-دوره

n96-دوره

                                                       استان اصفهان

۵ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۲۴
تعداد بازدید : ۲,۱۹۳
_hamedan_Saleh
۱۳۹۸/۰۳/۱۱
5
0
2

������ ممنون بابت زحمات همه عزیزان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...