آموزش زبان عربی به نوجوانان در مرکز آیت الله کاشانی (یزد)

آموزش زبان عربی به نوجوانان در مرکز آیت الله کاشانی (یزد)
رضا خادم آستانه، مدیر کانون زبان استان یزد از راه‌اندازی دوره‌های آموزش زبان عربی برای گروه سنی نوجوانان در مرکز آموزشی آیت الله کاشانی برای ترم تابستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، خادم آستانه گفت: در این مرکز پیش از این زبان عربی به علاقه‌مندان خواهران و برادران در گروه سنی بزرگسالان آموزش داده می‌شد اما قصد داریم از ترم تابستان پذیرای زبان‌آموزان عزیز گروه سنی نوجوانان نیز باشیم.

دوره عربی نوجوانان شامل 12 ترم آموزشی است و در آن کتاب «بستان العربیه» آموزش داده می‌شود. این کتاب برای نخستین بار با رویکردی مبتنی بر چهار مهارت اصلی (شنیدن، خواندن، صحبت کردن و نوشتن) برای نوجوانان ۱۱ تا ۱۴ سال طراحی و چاپ شده است. این کتاب‌ها در بخش عربی کانون زبان ایران از سوی کارشناسان بخش عربی آماده شده و سعی دارد با استفاده از تصاویر جذاب به آموزش کلمات روزمره و کاربردی زبان عربی بپردازد.

گفتنی است، علاقه‌مندان به ثبت نام در این دوره می‌توانند هر روز از ساعت 15 الی 19 به آدرس خیابان آیت الله کاشانی، جنب سازمان آب، کوچه 34 مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۶۲۸۰۱۱۱(۰۳۵) تماس حاصل نمایند.
۸ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۴
تعداد بازدید : ۱,۲۹۶
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...