آزمون فوق‌العاده جذب مدرس زبان فرانسه بهار 98 (ویژه استان تهران)

آزمون فوق‌العاده جذب مدرس زبان فرانسه بهار 98  (ویژه استان تهران)
کانون زبان ایران برای تکمیل ظرفیت کادر آموزشی خود از داوطلبان مسلط به زبان فرانسه برای شرکت در آزمون فوق‌العاده جذب مدرس زبان فرانسه دعوت به عمل می‌آورد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، علاقه‌مندان به شرکت در این آزمون می‌توانند جهت ثبت نام با همراه داشتن مدارکی که در اطلاعیه پیوست آمده است از تاریخ 12 تا 19 خرداد (به غیر از ایام تعطیل) از ساعت 9 تا 15 به آدرس: تهران، خیابان استاد مطهری، خیابان فجر، پلاک 33، کانون زبان ایران، طبقه ششم ، دفتر جذب و تربیت مدرس مراجعه نمایند .

آزمون فوق روز شنبه 25 خردادماه راس ساعت 9 صبح در ساختمان مرکزی کانون زبان ایران برگزار می‌گردد و شرکت کنندگانی که آزمون کتبی را با موفقیت پشت سر بگذارند برای شرکت در مراحل مصاحبه و دورۀ آموزشی بر اساس اولویت بندی از سوی ادارۀ مرکزی دعوت خواهند شد.

گفتنی است، حداقل سن برای شرکت در این آزمون 22 سال تمام است و داشتن مدرک تحصیلی مرتبط الزامی نیست.

شایان ذکر است، علاقه‌مندان به شرکت در این آزمون می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88492243 -021 تماس حاصل نمایند.

همچنین می‌توانید برای مشاهده مدارک مورد نیاز  جهت ثبت نام این جا کلیک نمایید.

۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۳۱
تعداد بازدید : ۱,۹۸۷
مبارکه
۱۳۹۸/۰۳/۱۹
0
0
0

شهریه ثبت نام واقعا بالاست. خواهش میکنم برای جذب مدرس انگلیسی کمترش کنید


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین، قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌ آموزش زبان‌های خارجی در ایران از سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده است. ادامه...